روستای رستم رود

 

روستای رستم‌رود، روستایی بکر و دیدنی

درباره‌ی روستای زیبا و دیدنی رستم‌رود چه می‌دانید؟ آیا این روستا برای خرید ویلا یا اقامت مناسب است؟ این روستا یکی از روستاهای پرجمعیت شهرستان نور می‌باشد. این روستا در واقع یک منطقه شهری تلقی می‌شود که بافت روستایی خود را حفظ کرده است. اگر به دنبال روستایی هستید که نزدیک‌ترین مسافت را تا دریا داشته باشد، روستای رستم‌رود این ویژگی را دارد. در ادامه مشخصات بیشتری از این روستا را مشاهده می‌کنید.

روستای دیدنی رستم‌رود

 

مشخصات روستای رستم‌رود

همانطور که گفته شد این روستای ساحلی روستایی پرجمعیت می‌باشد. جمعیت روستای رستم‌رود حدود 3500 می‌باشد که این جمعیت بدون احتساب جمعیت غیربومی است. در واقع می‌توان گفت که روستای بی‌همتای رستم‎رود جمعیت غیربومی بسیار زیادی را نیز در خود جای داده است. این روستا از لحاظ بافت روستایی بسیار باکیفیت می‌باشد و خیابان‌ها و کوچه‌های منظم و همواری دارد. این روستا در حوزه‌ی امکانات نیز بسیار غنی است. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که این روستا طبیعتی زیبا و دیدنی دارد. از جاذبه‌های طبیعی رستم‌رود می‌توان به دریا و تالاب‌های تماشایی آن اشاره کرد. در ادامه لازم به ذکر است که روستای دیدنی رستم‌رود روستایی گردشگری در این منطقه می‌باشد.

 

لازم است بدانید که پارک جنگلی نور که پارکی قدیمی و بسیار زیبایی است، در نزدیکی روستای رستم‌رود قرار گرفته است.  آیا شما هم به دنبال خرید ملک در روستایی ساحلی هستید؟ اگر چنین است روستای بی‌نظیر رستم‌رود را از دست ندهید. این روستا علاوه بر شهرک‌های لوکس،  ویلاهای مدرن و بی‌نظیری دارد که مورد توجه خریداران ویلا در منطقه قرار گرفته‌اند.

 

چشم انداز ویلاهای رستم‌رود

نتیجه گیری

روستای رستم‌رود به دلیل نزدیکی دریا روستای مناسبی برای خریداران ویلا و گردشگران می‌باشد و طرفداران بسیار زیادی دارد. اگر شما هم قصد استعلام ملک‌های مورد نظر خود در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار این روستا مشورت کرده و اطلاعات لازم را بدست آورید. لازم است بدانید که اگر نیاز به برقراری ارتباط با دهیاری این روستا را دارید، می‌توانید با کارشناسان مستر ملک تماس بگیرید تا راه ارتباطی با دهیاری روستا را به شما معرفی کنند.

 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن