خرید ویلا در رویان

ویلا فلت

ویلا فلت

loc رویان
area 304 متر
4,350,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس

ویلا دوبلکس

loc رویان
area 550 متر
8,000,000,000 تومــان
ویلا فلت

ویلا فلت

loc رویان
area 160 متر
1,800,000,000 تومــان
ویلا فلت مدرن

ویلا فلت مدرن

loc رویان
area 350 متر
4,500,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس مستقل

ویلا دوبلکس مستقل

loc رویان
area 258 متر
5,400,000,000 تومــان
ویلا فلت روف گاردن

ویلا فلت روف گاردن

loc رویان
area 280 متر
7,000,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس مدرن

ویلا دوبلکس مدرن

loc رویان
area 250 متر
5,500,000,000 تومــان
ویلا فلت مستقل

ویلا فلت مستقل

loc رویان
area 270 متر
3,700,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس

ویلا دوبلکس

loc رویان
area 200 متر
4,500,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس

ویلا دوبلکس

loc رویان
area 265 متر
5,900,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس

ویلا دوبلکس

loc رویان
area 260 متر
5,800,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس روف گاردن

ویلا دوبلکس روف گاردن

loc رویان
area 360 متر
7,000,000,000 تومــان
ویلا فلت مستقل

ویلا فلت مستقل

loc رویان
area 250 متر
4,500,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس

ویلا دوبلکس

loc رویان
area 430 متر
18,000,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس مدرن

ویلا دوبلکس مدرن

loc رویان
area 670 متر
34,000,000,000 تومــان

بهترین منطقه برای خرید ویلا –  رویان در مازندران


 

رویان از جمله شهرهای توریستی و گردشگری مازندران است که به دلیل شرایط خوب اقلیمی، امنیت سرمایه‌گذاری و دسترسی آسان به منابع طبیعی، اغلب افراد تمایل به خرید ویلا در رویان را دارند. اگر چنانچه به فکر یک آینده پر سود هستید، ما منطقه حاصلخیر و مفرح رویان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با خرید ویلا و سرمایه‌گذاری در رویان مطمئن باشید که با یک تیر، چند نشان زدید. با ما همراه باشید تا یک به یک شما را با این نشان‌ها آشنا کنیم.

رویان کجاست؟

رویان از نظر موقعیت جغرافیایی در غرب استان مازندران و در حاشیه دریای خزر واقع شده و میان شهرهای نور و نوشهر قرار گرفته است. موقعیت رویان به گونه‌ای است که شما به راحتی می‌توانید به شهرهای مجاور سفر کرده و  حتی از طبیعت مفرح  و چشم انداز کوه‌های البرز که در جنوب رویان واقع شده‌اند، لذت ببرید. پس تا اینجای کار مطمئناً قدم در یک منطقه بکر و طبیعی، جدا از سرو صداهای اضافی شهر شده‌اید. اینجا خبری از ترافیک‌های سنگین خیابان‌ها و یا هوای آلوده و ذرات معلق سرب در هوا نیست. اینجا رویان- بهشت گمشده مازندران است.

شرایط اقلیمی رویان

 از دیگر موارد قابل توجهی که برای گردشگران حائز اهمیت است، شرایط اقلیمی است. آب و هوای معتدل این ناحیه از شمال ایران، مورد پسند هر گردشگری که به این منطقه سفر می‌کند، می‌باشد. رویان دارای آب و هوای  معتدل اقلیمی است و حداکثر دمای آن در تابستان ۳۶ درجه بالای صفر و حداقل دمای آن در زمستان به منفی یک درجه سانتی‌گراد زیر صفر می‌رسد. هوای خنک بهار- تابستانه این منطقه جزء خصوصیات برجسته رویان محسوب می‌شود. در نتیجه با توضیحات گفته شده، می‌توان رویان را بهشت زمینی برای یک سرمایه گذاری پرمنفعت و آینده‌نگر معرفی کرد.

نکات قابل توجه برای سرمایه گذاران و مشتریان خاص پسند

اگر چنانچه آشنایی کافی با منطقه رویان را ندارید، شاید پرسش‌های بسیار زیادی درباره ارتباط جاده‌ای رویان با سایر شهرها، چگونگی دسترسی به شهر و حتی چگونگی دسترسی به امکانات پزشکی برایتان به وجود آید. به همین دلیل ما ویژگی‌های حائز اهمیت را برایتان عنوان می‌کنیم تا برای همیشه و هر زمان که تمایل به سرمایه گذاری، خرید ویلا، خرید زمین کشاورزی و یا به طور کل قصد خرید و فروش ویلا در شمال را داشتید، خیالتان از هر نظر و تحت هر شرایطی راحت باشد.


 

ویژگی‌های شاخص رویان در مازندران

۱. اولین موردی که شاید به ذهن هر فرد باهوشی برسد، دسترسی به خدمات پزشکی است. در این مورد باید بگوییم که از این نظر جای درستی را انتخاب کردید، به دلیل آنکه رویان امکانات مناسب پزشکی و خدمات درمانی در منطقه را شامل می‌شود و علاوه بر آن به دلیل مجاورت با شهرستان‌های نور و نوشهر، به خوبی امکانات پزشکی و بهداشتی برای شهروندان فراهم است.

۲. امنیت سرمایه‌گذاری را می‌توان یکی دیگر از موارد حائز اهمیت دانست. به جهت ارتباطات اجتماعی و فرهنگی بالای مردمان این منطقه با گردشگران و توریست‌ها، رشد امنیت سرمایه‌گذاری برای خرید ویلا به‌خصوص خرید ویلای مستقل و یا خرید ویلای شهرکی رو به رشد است.

۳. عدم محدودیت شهر از نظر مسیرها و جاده‌های ارتباطی با سایر شهرها را می‌توان یکی دیگر از امتیازهای شاخص رویان بیان کرد. شما نه تنها دسترسی آسان به سایر شهرها را خواهید داشت، بلکه از این نظر حتی فاصله زمانی و مکانی با تهران نیز بسیار کوتاه است.


 

۴. از آنجایی که رویان در قلب جنگل‌های مازندران واقع شده، شما به راحتی به منابع طبیعی، کوه‌های البرز، جنگل و حتی دریا دسترسی راحت و آسانی خواهید داشت.

۵. دسترسی آسان و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شهر از طریق پارک‌های به هم چسبیده جنگلی یکی دیگر از جذابیت‌های رویان محسوب می‌شود. طبیعت گردی و جنگل‌نوردی میان حد فاصل رویان با شهر نه تنها بسیار اوقات مفرحی را برایتان به وجود می‌آورد، بلکه شرایط خوبی برای عکاسی، پیاده روی و لذت بردن از یک نسیم نیمروزی را نیز برایتان فراهم می‌کند.

۶. اگر قصد ساخت و ساز در رویان را دارید، امکانات ساختمانی نظیر مصالح مورد نیاز و همچنین لوازم ساختمانی به وفور فراهم است. حتی از نظر تعدد کافی کارگران و یا مشاوره با معماران مجرب برای پروژه‌های بزرگ نیز خیالتان راحت باشد. از سوی دیگر به دلیل قرار گرفتن رویان در ارتفاعات دریای خزر، برای ساخت و ساز و یا احداث ویلاهای شهرکی، مشکلات مرتبط با فاضلاب را نیز پیدا نخواهید کرد.


تفاوت ویلای جنگلی با ویلای ساحلی

اغلب افرادی که به طور مستمر در شهرهای شلوغ و پرترافیک زندگی می‌کنند، شاید فقط به فکر فرار از یک منطقه پر سروصدا به یک منطقه آرام و دور باشند. به همین دلیل برای خرید و فروش ویلا در شمال، خیلی به تفاوت میان ویلای جنگلی و ویلای ساحلی اهمیتی نمی‌دهند. اما این دو تفاوت‌هایی را شامل می‌شوند که قاعدتاً برای خرید و یا فروش ویلا بسیار تاثیرگذار است. رویان از جمله مناطقی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی‌اش، هر دو نوع ویلای جنگلی و ساحلی را شامل می‌شود.

پاسخ به این پرسش که آیا ویلای جنگلی بخریم یا ویلای ساحلی؟

پاسخ تنها در یک جمله خلاصه می‌شود و آن هم میزان رطوبت و دمای هواست. معمولاً ویلاهایی که در کناره دریا واقع شده‌اند، اگرچه منظره چشمگیر دریا را شامل می‌شوند اما در فصل‌های گرم سال مانند بهار و تابستان، هوا در ساحل دریا به شدت شرجی بوده و شاید برای برخی از افراد قابل تحمل نباشد. اما ویلاهای جنگلی به دلیل سرسبزی درختان و روند جریان هوا، همیشه و در هر زمان از هوای خنک و مفرحی برخوردار است.

جمع‌بندی

دل کندن از رویان مانند سایر شهرهای شمال ایران به سختی امکان‌پذیر است. اما آنچه که در این محتوا به آن پرداخته شد، معرفی رویان به عنوان یکی از بهترین مناطق شمال برای خرید ویلا است. به هر ترتیب بازگو کردن ویژگی‌های شاخص این منطقه بی‌تردید، شک و شبهات را برای یک سرمایه‌گذاری همیشگی و پر منفعت را از میان می‌برد. در پایان نیز به تفاوت ویلای جنگلی و ساحلی پرداخته شد که به نظر اطلاعات هرچند مختصر اما بدون شک برای آن دسته از عزیزانی که در صدد خرید و فروش ویلا در شمال ایران هستند، بسیار کاربردی بوده و در سود و زیان معامله نقش موثری دارد.

به عنوان آخرین نکته توصیه می‌کنیم که حتماً پیش از نشستن بر پشت میز معامله، حتماً از کارشناسان مجرب در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال، راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر
popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن