خرید ویلا در چمستان

ویلا طرح دوبلکس

ویلا طرح دوبلکس

loc چمستان
area 240 متر
2,700,000,000 تومــان
ویلا نیم پیلوت مدرن

ویلا نیم پیلوت مدرن

loc چمستان
area 230 متر
3,500,000,000 تومــان
ویلا نیم پیلوت شیک

ویلا نیم پیلوت شیک

loc چمستان
area 230 متر
2,800,000,000 تومــان
ویلای دوبلکس مدرن

ویلای دوبلکس مدرن

loc چمستان
area 200 متر
4,800,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس مدرن

ویلا دوبلکس مدرن

loc چمستان
area 270 متر
8,500,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس کلاسیک

ویلا دوبلکس کلاسیک

loc چمستان
area 500 متر
9,000,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس مدرن

ویلا دوبلکس مدرن

loc چمستان
area 240 متر
3,350,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس شیک

ویلا دوبلکس شیک

loc چمستان
area 240 متر
3,600,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس استخردار

ویلا دوبلکس استخردار

loc چمستان
area 250 متر
4,850,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس روف گاردن

ویلا دوبلکس روف گاردن

loc چمستان
area 330 متر
6,500,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس شیک

ویلا دوبلکس شیک

loc چمستان
area 250 متر
4,500,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس

ویلا دوبلکس

loc چمستان
area 170 متر
2,650,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس لاکچری

ویلا دوبلکس لاکچری

loc چمستان
area 300 متر
6,300,000,000 تومــان
ویلا تریپلکس کلاسیک

ویلا تریپلکس کلاسیک

loc چمستان
area 300 متر
10,000,000,000 تومــان

خرید ویلا در چمستان- بهشت طلایی مازندران


 

چراغ راهنمایی- رانندگی قرمز می‌شود و دوباره حجم بالایی از ماشین‌های سواری، یک به یک با بوق‌های ممتد پشت سر هم قرار می‌گیرند. پس از چهل ثانیه مجدد چراغ سبز شده و همه ماشین‌ها بی‌خبر از آنکه صد متر جلوتر تصادف شده است، به یکباره قصد جلو زدن از ماشین کناری خود را دارند و اما مجدد ترافیک می‌شود. در همان حال که مدام کلاچ- ترمز می‌گیرید و از آینه بقل ماشین‌های کناری‌تان را با چشم می‌پایید، به یکباره دلتان برای رانندگی در جاده‌های سرسبز شمال لک می‌زند. جایی که خبر از ماشین‌های جورواجور و سرو صدای بوق‌های ممتد نیست. بیراه نیست که با دو روز تعطیلی در اواسط هفته، سیل عظیمی از مردمان شهرهای بزرگ به شمال هجوم می‌برند. اما اینکه بتوان مدت‌های بیشتری را در مناطق خوش آب و هوای شمال سپری کرد، قاعدتا با خرید ویلا امکان‌پذیر است. چمستان- بهشت طلایی مازندران از آن دسته مناطقی است که دلتان می‌خواهد چند صباحی را بدون هیچگونه سر و صدایی روی قلوه سنگ‌هایش بنشینید و فقط به صدای پای آب و پرندگان آوازخوان گوش دهید.

قطب گردشگری شمال

از مازندران و شهرهای این استان به عنوان قطب گردشگری شمال یاد می‌شود. از جمله شهرهای پربازدید این استان، منطقه خوش آب و هوای چمستان است. در طی سال، چمستان آماده پذیرش بسیاری از مسافران و گردشگران است که از غوغای شهر فراری‌اند. به همین دلیل خرید ویلا در چمستان به یک سرمایه گذاری طلایی تبدیل شده است که نه تنها سرمایه گذار از خریدش متضرر نمی‌شود، بلکه به تدریج و در طی گذر سال‌ها، شاهد افزایش صعودی ملک و زمین کشاورزی خواهد بود. به همین دلیل علاوه بر خرید ویلا، خرید زمین کشاورزی در این منطقه نیز طرفدار بسیاری دارد. از دیگر دلایل سرمایه گذاری در چمستان، موقعیت جغرافیایی آن است. چمستان در قلب مازندران و در شهرستان نور واقع شده است، جایی که پوشش گیاهی باعث شده که این ناحیه به یک منطقه کوهستانی تبدیل شود. از سوی دیگر موقعیت قرارگیری آن در نوار ساحلی سبب شده تا در تمام طول سال از شرایط اقلیمی مساعدی برخوردار باشد.

نگاهی گذرا به منطقه چمستان برای یک سرمایه گذاری ایده ال

 مساحت شهر چمستان بیشتر از ۱۵۴۷ کیلومتر مربع است و شاید به دلیل کوچک بودن آن در قیاس با سایر شهرهای دیگر مازندران، کمتر از این شهر به عنوان یک منطقه آزاد برای سرمایه گذاری یاد می‌شود. از جمله ویژگی‌های این منطقه می‌توان به جاذبه‌های طبیعی، چشمه‌های پرآب، آبشارها و همچنین روستاهایی که در جنگل‌های انبوه واقع شده‌اند، اشاره کرد. فضای منطقه به گونه‌ای است که توجه علاقمندان به طبیعت گردی و بوم گردی را به جاذبه‌های دیدنی خود جلب می‌کند. در نتیجه اگر چنانچه تمایل به سپری کردن اوقات لذت بخش در زیر سایه درختان جنگلی، گشت و گذار در میان بیشه‌ها و زمین‌های حاصلخیز را برای مدت‌های طولانی دارید، خرید ویلا در چمستان یا حتی خرید زمین کشاورزی نه تنها یک سرمایه گذاری پُر سود و همیشگی را در اختیارتان قرار می‌دهد، بلکه خود و خانواده‌تان هم در هر زمان و در هر فصل از طول سال، یک تعطیلات دلچسب و خوشایند را تجربه خواهید کرد.

 


آب و هوای چمستان

از مشخصات اصلی بهشت طلایی مازندران که بگذریم، به آب و هوای خوش چمستان می‌رسیم. قابل توجه تمام ساکنین شهرهای بزرگ و آلوده که در تمام طول هفته میزان شاخص آلودگی هوا را از طریق اپلیکیشن‌های مختلف بررسی می‌کنند. در بسیاری از موارد شاخص آلودگی شهرهای صنعتی، بسیار ناسالم و خطرناک نشان داده می‌شود. در حالت خیلی خوشبینانه اگر به ماجرای آب و هوای شهرهای بزرگ نگاهی بیندازیم، همان بس که به شاخص هوای سالم هم اکتفا کرده و به ندرت با شاخص هوای پاک مواجه می‌شویم. اما خیالتان راحت باشد، در چمستان خبری از آلودگی هوا و بررسی مداوم شاخص هوا وجود ندارد. چون در تمام طول سال، شما با هوای خوش و دل انگیز درختان باران زده و یا پرتو آفتاب نارنجی رنگی مواجه هستید که بر تمام منطقه سایه افکنده است. به مراتب هر از چند گاهی هم با باران‌های ناگهانی در فصل‌های گرم سال مانند بهار و تابستان روبرو هستید. تابستان‌های خنک و وزش بادهای ملایم در میانه کوه‌های البرز و جنگل‌های هیرکانی از جمله جذابیت‌های اقلیمی این منطقه است. با توجه به شرایط آب و هوایی مساعد، شما می‌توانید شاهد زمین‌های پربار کشاورزی و همچنین مراتع حاصلخیز باشید. در نتیجه خرید زمین کشاورزی و به طور کلی خرید و فروش ویلا در شمال به خصوص استان مازندران از استقبال قابل توجهی برخوردار است.

رشد سرمایه گذاری در چمستان

به دلیل جاذبه‌های طبیعی چمستان نظیر، تفرجگاه‌های جنگلی، روستاهای ییلاقی، چمن‌زارهای انبوه و همچنین دریاچه‌های تفریحی، رشد سرمایه گذاری در این منطقه را می‌توان خوشبینانه توصیف کرد. از سوی دیگر از آنجایی که اغلب افراد از مازندران به عنوان قطب گردشگری یاد می‌کنند، محال است که گردشگران با سفر به مازندران، بازدید از جاذبه‌های دیدنی چمستان را از یاد ببرند. به همین جهت خرید ویلا در چمستان از رشد چشمگیر قیمتی بسیار بالایی برخوردار است. به خصوص منطقه کوهستانی لاویج در قیاس با سایر بخش‌های دیگر این ناحیه، خبر از تقاضای روزافزون خریداران را می‌دهد.


 

مسیرهای دسترسی به چمستان

چمستان در همسایگی شهرستان‌های آمل، نور، بلده و همچنین کوه‌های البرز واقع شده است. مسافت تهران تا چمستان چیزی در حدود ۱۸۰ کیلومتر است و اگر چنانچه با خودروی شخصی‌تان در حال رفتن به چمستان هستید، فقط چهار ساعت طول می‌کشد. شما می‌توانید برای رسیدن به چمستان، مسیر جاده هراز را انتخاب کرده و به سمت آمل حرکت کنید. پس از رسیدن به نزدیکی هلومسر و عبور از تقاطع به امام زاده عبدالله می‌رسید. از اینجا تا چمستان حدود ۲۶ کیلومتر و جمعا ۳۰ دقیقه رانندگی است.


 


 

جمع بندی

از سالیان گذشته تا به امروز خرید و فروش ویلا در شمال، جزء سرمایه گذاری‌های مادام العمر محسوب می‌شود. آشنایی کافی با بخش‌های مختلف استان مازندران این امکان را برای متقاضیان فراهم می‌کند تا با اطلاعات و دانش کافی درباره موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی هر ناحیه، اقدام به خرید ویلا و یا خرید زمین کشاورزی نمایند. اگرچه چمستان در نظر بسیاری از خریداران کمرنگ‌تر از دیگر شهرهای مازندران است، اما همین کمرنگ بودن آن، موجب یک سرمایه گذاری هوشمند برای یک آینده غیرقابل پیش بینی در چمستان- بهشت طلایی مازندران می‌شود.

نمایش بیشتر
popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن