خرید زمین در نوشهر

در خانواده ما تقریباً تمام افراد در شمال کشور ویلا دارند و شاید برایتان جالب باشد که بدانید ویلاهای خود را در ۱۰ سال اخیر خریداری کرده‌اند. یکی از مناطقی که بین دوستان و آشنایان بسیار پرطرفدار است، نور و نوشهر است که البته خرید زمین در نوشهر یک موضوع کاملا جا افتاده در خانواده ما محسوب می‌شود. بد نیست بدانید که در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری در شمال کشور به یک عمل پرسود تبدیل شده که بیشتر افراد ترجیح می‌دهند در بین انواع مختلف سرمایه‌گذاری، خرید زمین در شمال را امتحان کنند.

 

خرید زمین، یک فرصت استثنائی

همانطور که می‌دانیم یکی از اشکال موفق سرمایه‌گذاری در ایران خرید زمین و مسکن در شمال کشور است. از جمله دلایل مهمی که سبب موفقیت سرمایه‌گذاری در شمال کشور است پتانسیل بالای این خطه در رشد پذیری است. در حال حاضر تراکم خانه‌سازی و جمعیت در بیشتر شهرها به حداکثر خود رسیده و وضعیت مرزی خود را تجربه می‌کنند. اما در شمال کشور شما با گنجینه‌ای از ارزشمندترین دارایی طبیعی یعنی آب و هوای سالم، طبیعتی سرسبز و بکر و پتانسیل قوی سرمایه‌گذاری رو‌به‌رو هستید که البته هنوز ظرفیت زیادی برای ارائه کردن دارد.

 به‌عنوان‌مثال خرید زمین در نوشهر به دلیل فراوان بودن زمین در شمال کشور یک نقطه قوت محسوب می‌شود که خبر از رشد روزافزون و سودآور در آینده را دارد. به همین دلیل و البته ده‌ها دلیل موجه دیگر، افراد زیادی به انجام فعالیت در شمال کشور و خرید زمین و ملک روی می‌آورند.

 

 

خرید زمین در نوشهر، سود یا زیان؟

نوشهر یکی از شهرها و مناطق سرسبز و بکر شمال کشور است که پتانسیل زیادی برای رشد دارد و به همین دلیل خرید زمین در نوشهر می‌تواند یک معامله پرسود محسوب شود. درهرحال خرید زمین در مناطق شمالی به دلیل اختلاف فاحش قیمت‌ها با سایر نقاط کشور، یکی از سرمایه‌گذاری‌های بسیار پرسودی محسوب می‌شود که به‌هیچ‌عنوان محدودیت‌های کلان‌شهرها را ندارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی ساخت‌وساز نیز در شمال کشور با هزینه‌ای کمتر نسبت به سایر نقاط انجام می‌شود. به همین دلایل کافی است تا سرمایه‌گذاران این فرصت طلایی برای سرمایه‌گذاری را از دست نداده و این منطقه خوب جغرافیایی را برای ساخت‌وساز و پیشرفت انتخاب کنند. ما در مستر ملک قصد داریم در ادامه شما را با نکاتی کوچک اما بسیار مهم برای خرید زمین در نوشهر آشنا کنیم.

 

 

 تعیین هدف

بهتر است که در همان ابتدای کار هدف خود از خرید زمین در نوشهر را مشخص کنید. اینکه بدانید به چه علتی تصمیم به خرید زمین دارید برای مثال قصد سرمایه‌گذاری دارید یا اینکه صرفاً به فکر تهیه مسکن در یک منطقه مناسب و خوش‌آب‌وهوا هستید، به شما کمک می‌کند تا در آینده بهتر بتوانید برنامه‌ریزی کنید و به هدف خود دست پیدا کنید.

اینکه تمایل دارید زمین و ملک خود را به شکل یک کاربری مشخص تبدیل کنید و برای زندگی خود و یا اجاره دادن از آن استفاده کنید یا با خریدوفروش ملک سرمایه خود را بیش‌ازپیش افزایش دهید، دو هدف کاملاً متفاوت است که به آگاهی و تصمیم‌گیری‌های مشخصی نیاز دارد.

بودجه مشخص

در مرحله بعد شما باید سرمایه خود را مشخص کنید تا بتوانید هر چه سریع‌تر زمین موردنظر را تهیه کنید. به عبارتی میزان سرمایه‌ای که شما برای این کار در نظر گرفته‌اید می‌تواند مشخص کند که شما قادر به خرید چه زمینی خواهید بود.

 مشخص‌کردن محدوده زمین

وقتی بعد از سنجیدن تمام جوانب و درنظرگرفتن سرمایه و هدف مشخص، تصمیم گرفتید در شمال کشور زمین بخرید بهتر است منطقه‌ای که مدنظر دارید را نیز مشخص کنید. برای مثال شما برای خرید زمین در نوشهر نیاز دارید تا اطلاعات لازم منطقه را جمع‌آوری کنید و با درنظرگرفتن پتانسیل‌های موجود و تمام امکانات این منطقه، زمین خود را خریداری کنید.

 

 سند زمین فراموش نشود!

یکی دیگر از نکات مهم برای خرید زمین در شمال کشور این است که حتماً به سند زمین توجه کنید. برخی از افراد سودجو در معاملات خود با استفاده از ترفندهای مختلف سعی می‌کنند تا سرمایه شما را به چنگ آورند. به همین دلیل ما در مستر ملک با مشاوران مجرب خود به شما کمک خواهیم کرد تا به‌راحتی با مراجعه به سایت خرید زمین در نوشهر یا سایر مناطق، با مشخصات زمین، قیمت نهایی و تمام نکات لازم آشنا شوید و در کمال آرامش و اطمینان یک معامله راحت و پرسود را تجربه کنید.

 بررسی حقوقی زمین

مهم‌ترین اقداماتی که باید قبل از خرید زمین آن را در نظر بگیرید این است که از طریق شهرداری منطقه موردنظر، تمام موارد حقوقی زمین را بررسی کنید تا برای ساخت‌وساز با مشکلی روبرو نشوید. برای مثال مطمئن شوید که زمین شما عقب‌نشینی نداشته باشد و با لحاظ‌کردن تمام جوانب، اقدام به خرید زمین موردنظر خود کنید.

مستر ملک به‌منظور تأمین آرامش و امنیت شما در معاملات با یک تیم مجرب و مشاوران حرفه‌ای در خدمت شماست تا ضمن حفظ سرمایه، بتوانید یک معامله ایمن و پرسود را تجربه کنید. 

 

نمایش بیشتر
زمین ساحلی

زمین ساحلی

loc نوشهر
area 434 متر
13,020,000,000 تومــان
زمین خوش قواره

زمین خوش قواره

loc نوشهر
area 550 متر
5,500,000,000 تومــان
زمین مقرر در شهرک

زمین مقرر در شهرک

loc نوشهر
area 500 متر
4,000,000,000 تومــان
۲ قطعه زمین

۲ قطعه زمین

loc نوشهر
area 475 متر
8,075,000,000 تومــان
زمین جنگلی

زمین جنگلی

loc نوشهر
area 500 متر
5,000,000,000 تومــان
زمین قواره‌ای

زمین قواره‌ای

loc نوشهر
area 270 متر
4,050,000,000 تومــان
زمین ۴۰۰۰ متری

زمین ۴۰۰۰ متری

loc نوشهر
area 4,000 متر
44,000,000,000 تومــان
یک قطعه زمین

یک قطعه زمین

loc نوشهر
area 270 متر
2,565,000,000 تومــان
زمین یک قواره

زمین یک قواره

loc نوشهر
area 1,343 متر
20,145,000,000 تومــان
زمین داخل بافت

زمین داخل بافت

loc نوشهر
area 530 متر
8,480,000,000 تومــان
زمین داخل بافت

زمین داخل بافت

loc نوشهر
area 541 متر
13,525,000,000 تومــان
1000مترزمین درنوشهر

1000مترزمین درنوشهر

loc نوشهر
area 1,000 متر
8,000,000,000 تومــان
زمین1000 متری در منطقه نوشهر

زمین1000 متری در منطقه نوشهر

loc نوشهر
area 1,000 متر
8,000,000,000 تومــان
popup

سوالی دارید؟