خرید ویلا در نور

ویلا نیم پیلوت

ویلا نیم پیلوت

loc نور
area 200 متر
2,750,000,000 تومــان
ویلا فلت

ویلا فلت

loc نور
area 250 متر
2,150,000,000 تومــان
ویلا نیم پیلوت

ویلا نیم پیلوت

loc نور
area 300 متر
3,250,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس نما چوب

ویلا دوبلکس نما چوب

loc نور
area 300 متر
4,500,000,000 تومــان
ویلا نیم‌پیلوت

ویلا نیم‌پیلوت

loc نور
area 250 متر
3,200,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس

ویلا دوبلکس

loc نور
area 230 متر
3,500,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس مدرن

ویلا دوبلکس مدرن

loc نور
area 250 متر
4,800,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس شیک

ویلا دوبلکس شیک

loc نور
area 320 متر
6,000,000,000 تومــان
ویلا دوبلکس نما سنگ

ویلا دوبلکس نما سنگ

loc نور
area 180 متر
4,000,000,000 تومــان

ویژگی‌های قابل توجه برای خرید ویلا در نور

هیچ چیز بهتر از آن نیست که شروع یک صبح تازه را با تماشای یک منظره بی‌نهایت سرسبز آغاز کنید. و هیچ صبحی بی‌نظیرتر از این نیست که همانطور که چایتان را می‌نوشید، پنجره را باز کرده و از نسیم مفرح هوای بی‌نظیر شمال که در دهکده‌ها می‌وزد، لذت ببرید. یکی از لذت‌های خرید ویلا در شمال، قدم زدن و پیاده روی در جنگل‌های انبوه و سرسبزی است که در انتظار عبور قدم‌های شما لحظه شماری می‌کنند. بوی عِطر زمین‌های کشاورزی، عطر به لیمو و شنیدن صدای حیوانات اهلی که از گوشه و کنار به گوش می‌رسند، همگی  خبر از یک صبح تازه و به دور از شلوغی شهر و آلودگی می‌دهد. شاید این توصیف ساده برای بسیاری از افراد فقط یک خیال و رویا باشد، اما این رویا چندان هم دور از دسترس نیست. شما به راحتی می‌توانید با خرید ویلا در نور، استان مازندران، رویای خود را برای رسیدن به چنین منظره دیدنی، به واقعیت تبدیل کنید.

خرید ویلا در نور- یک رویای حقیقی

استان مازندران از جمله استان‌های پرطرفداری است که در تمام فصل‌های سال، خواهان بسیاری دارد. شهرستان نور از نظر زیبایی و حاصلخیزی به عنوان پادشاه مازندران لقب گرفته است. به همین دلیل خیلی بیراه نیست که بسیاری از سرمایه گذاران، خرید ویلا در نور را بیشتر از سایر نقاط شمال ترجیح می‌دهند. این شهر دیرینه و کهن در طول تاریخ نه تنها شخصیت‌های برجسته فرهنگی، هنری و ادبی را در خود داشته است، بلکه از نظر جغرافیایی نیز در شرایط بسیار مطلوب واقع شده است. شما می‌توانید با طی مسافتی نه چندان طولانی از جنوب این شهر به دریای خزر برسید. از سمت غرب نیز به راحتی می‌توانید از شهر آمل و آثار باستانی این شهر زیبا دیدن کنید. از سمت جنوب غربی شهرستان نور نیز، طبیعت سرسبز و مفرح محمود آباد تماشایی است. در نتیجه از هر طرف که نگاه کنید جز طراوت و سرزندگی چیز دیگری نخواهید دید.

بخش‌های مختلف نور

بسیاری از افرادی که قصد خرید ویلا در نور را دارند، شاید آشنایی کافی با بخش‌های مختلف این شهر را نداشته باشند. درست مانند این است که وقتی حرف از مسافرت به شمال در سایر شهرها مانند تهران می‌شود، اغلب افراد، تمام شهرها و شهرستان‌های شمال را در یک بسته بندی و در یک کلمه به اسم شمال می‌گنجانند. حرفشان هم این است که بریم شمال، حالا هر کجای شمال که شد، ایرادی ندارد. اما استان مازندران شامل شهرهای نور، علمده و ایزدشهر، بلده و چمستان می‌شود. مرکز این استان، شهرستان نور قرار دارد. نور از روستاهای دیدنی بسیاری تشکیل شده که هر یک از بخش‌های آن ویژگی‌های منحصر به فردی را در خود شامل می‌شوند.

روستاهای نور کدامند؟

 از جمله روستاهای مختلف نور می‌توان به ناتل کنار، میان‌بند تتارستاق، لاویج، میان رود و بسیاری از روستاهای دیگر اشاره کرد. اگر فرصت دیدن از تمام شهر و روستاهای اطراف آن را داشتید، که چه بهتر اما اگر فرصت کافی برای بازدید پیدا نکردید، برای خرید و فروش ویلا در شمال و یا خرید زمین کشاورزی حتماً اطلاعات کافی را به دست آورید.

ویژگی‌های ممتاز سفر به نور

آب و هوا

استان مازندران جدا از دیگر بخش‌های شمال همیشه دارای شرایط اقلیمی متغیری است. به همین خاطر آن تصویر باران زده و مه گرفته‌ای که از شمال ایران انتظار دارید را برای سفر به شهرستان نور از یاد بیرید. چرا که شما به خوبی می‌توانید هوای بارانی و قدم زدن روی زمین خیس را با گرمای مطلوب آن به صورت ترکیبی تجربه کنید. چشم انداز درختان باران زده و نمایان شدن رنگین کمان در آسمان تماماً از شرایط آب و هوایی شهرستان نور خبر می‌دهد. در تابستان گاهی اوقات دمای هوا به ۳۶ درجه می‌رسد که چون فاصله شهر تا دریا با یک پیاده روی ساده امکان‌پذیر است، می‌توان به راحتی از ساحل شن‌های نقره‌ای دریای خزر بهره‌مند شد. با توجه به توضیحات گفته شده، سفر به نور در تمامی فصل‌های سال از طریق خرید ویلا به راحتی امکان‌پذیر بوده و شما با برخورداری از یک سرمایه‌گذاری همیشگی می‌توانید از جذابیت‌های اقلیمی و دیدنی این شهر که از آن به عنوان پادشاه مازندران یاد می‌شود، بهره‌مند شوید.

جاذبه‌های گردشگری

شهرستان نور مملو از جاذبه‌های طبیعی، آثار باستانی و دیدنی‌های ارزشمند است که توجه هر طبیعت‌گردی و باستان شناسی را به خود جلب می‌کند. از آبشارهای زیبا مانند آب پری گرفته تا دریاچه الیمالات، پارک جنگلی، کلیسای آنتوان مقدس، کاخ تمیشان، قلعه پولاد و همچنین روستاهایی نظیر لاویج و یوش همگی از جمله جذابیت‌های این شهر جادویی محسوب می‌شوند. دیدنی های شهرستان نور به‌قدری زیاد است که نمی‌توان بازدید از آن را فقط در چند روز یا چند هفته گنجاند. پیشنهاد می‌شود برای بازدید از تمامی نقاط شهر و یا به طور کلی لذت از یک محیط حاصل‌خیز و همیشگی را با خرید ویلا برای خود و خانواده‌تان فراهم کنید.

امنیت شهرستان نور

به دلیل سیل گردشگرانی که به شهرستان نور سفر می‌کنند، این شهر از امنیت قابل توجهی برخوردار است. اگر چنانچه تمایل به خرید ویلای مستقل ندارید، می‌توانید از مزایای خرید ویلا شهرکی در شمال بهره‌مند شوید. علاوه بر آن خرید آپارتمان شهرکی از دیگر گزینه‌هایی است که می‌توان به عنوان یک سرمایه‌گذاری مناسب، روی آن حساب باز کرد.

 

مسیرهای رسیدن به شهرستان نور

سه مسیر اصلی اعم از جاده چالوس (جاده کندوان)، جاده هراز و جاده فیروزکوه به استان مازندران می‌رسد. اگر قصد سفر به مازندران از تهران را دارید، انتخاب جاده هراز از سایر مسیرها مناسب‌تر است. برای سفر از تهران به مازندران از طریق جاده هراز مسافتی در حدود ۲۲۰ کیلومتر است. جاده هراز یکی از معروف ترین مسیرهای تهران- شمال است که در برخی قسمت‌ها، پیچ های تندی را شامل می‌شود. در نتیجه در هنگام رانندگی احتیاط را فراموش نکنید.

جمع‌بندی

به مراتب سرمایه‌گذاری در یک منطقه خاص با طبیعت بکر و خالص، خیلی متفاوت‌تر از یک سفر چند روزه است. در نتیجه با یک سرمایه‌گذاری پرسود می‌توان به رشد قابل توجهی دست یافت. با توجه به ویژگی‌های شاخص شهرستان نور، خرید ویلا در نور یک امتیاز طلایی در سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. رشد بی‌سابقه این منطقه در طی سال‌های اخیر به گونه‌ای بوده است که اغلب سرمایه گذاران خرید و فروش ویلا در شمال را به سایر فعالیت‌های تجاری بیشتر ترجیح می‌دهند.

نمایش بیشتر
popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن