خرید زمین در رویان

متاسفانه نتونستیم ملکی که میخوای رو پیدا کنیم
اگه به کمک نیاز داری میتونی باما تماس بگیری
یا میتونی ملک موردنظرت رو برامون بفرستی تا خودمون باهات تماس بگیریم

خرید زمین در رویان، نگین درخشان شهر نور

چه چیزی بهتر از خرید زمین در رویان و سرمایه‌گذاری در یک بهشت رؤیایی که دائماً هرساله جریان زیادی از گردشگران در سراسر ایران را به خود جذب می‌کند؟
رویان بسیار بکر و زیبا در امتداد ساحل خزر و در غرب استان مازندران قرار دارد. رویان از بزرگ‌ترین شهرستان‌های نور است و هم جنین از سمت غرب نیز به نوشهر دسترسی دارد.
موقعیت جغرافیایی این منطقه در کنار روستاهای جنگلی و ییلاقات و جنگل‌های انبوه و زیبا و هم‌چنین قرار گرفتن در خط ساحلی، رویان را به نگین ارزشمندی جهت سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است.
وقتی نوبت به اولین قدم هدف‌گذاری برای خرید زمین در رویان می‌رسد دانستن اینکه جستجوی خود را از کجا شروع کنید می‌تواند دشوار باشد.
به‌عنوان نقطه شروع، توصیه می‌شود منطقه‌ای را که می‌خواهید زمین بخرید شناسایی کنید. سپس می‌توانید با نمایندگان املاک معتمدی مانند مشاوران مسترملک و شورای محلی مربوطه صحبت کنید و علاقه خود را برای خرید در هر قطعه زمین موجود در حال حاضر یا در آینده ثبت کنید.

خرید زمین در یک شهر ساحلی چگونه است؟

زندگی هر روز در ویلای ساحلی چه حسی دارد؟ 
از بین تمام تعطیلات خانگی در یک مقصد شمالی، ویلای ساحلی هنوز هم به‌عنوان محبوب‌ترین مکان در میان مسافران تعطیلات شناخته می‌شود.
چنین مکانی تجربه اقامت فوق‌العاده‌ای را برای شما همراه خواهد داشت.
 امکان داشتن یک تراس در فاصله‌ای چند صدمتری از شن‌ها، فرصتی برای بیدار شدن با وسعت بی‌مانع از دریای فیروزه‌ای هر روز و ساختن ویلایی آرام در محله‌ای که نسیم ملایم دریا به آرامی موهایتان را می‌وزاند و باز کردن درها به روی آب‌های شفاف با خرید زمین در یک شهر ساحلی مانند رویان برای شما فراهم است.

رویان، مکانی عالی برای دوری از هیاهوی شهر و ساختن پناهگاه شاد خود بدون اینکه واقعاً از راحتی تمدن مدرن جدا شوید، است.
قیمت ویلا در رویان در کمترین حالت ممکن از 1 میلیارد تومان شروع  شده و در بالاترین قیمت به 60 میلیارد تومان می‌رسد. 
خرید زمین ساحلی به‌مراتب قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به خرید ویلا در این منطقه دارد. حال چه برای سرمایه‌گذاری و یا برای استفاده شخصی و ساخت ویلا در آینده اقدام به خرید زمین ساحلی در رویان کنید مسلماً معامله پرسودی برای شما خواهد بود.

دلایل رونق خرید زمین در رویان چیست؟

موقعیت جغرافیایی که پیش‌تر به آن شاره کردیم تنها یکی از عوامل رونق خرید زمین در رویان است. 
بسیاری از خریداران زمین و ویلا ساکن تهران و شهرهای بزرگ اطراف مثل مشهد، قزوین و ... هستند شاید به خاطر فاصله نزدیک و شاید هم به دلیل آلودگی‌های زیادی که در این شهرها وجود دارد.
معمولاً خریداران ساکن تهران ترجیح می‌دهند شهری را برای خرید زمین و ویلا انتخاب کنند که فاصله کمی با تهران داشته باشد و ازآنجاکه شهرهای غرب استان مازندران هم‌جوار با جاده‌های اصلی همچون چالوس و هراز هستند بیش از هر شهر دیگری برای خرید زمین ویلا به تهرانی‌ها پیشنهاد می‌شوند. 
رویان نیز به‌عنوان یکی از شهرستان‌های استان مازندران که در بخش غربی این استان قرار گرفت است تنها 200 کیلومتر با تهران فاصله دارد و شما را در کمترین زمان ممکن به طبیعت ناب این شهر می‌رساند.
به‌علاوه شهر رویان مازندران، به دلیل وجود جاده‌های محبوس شده در جنگل و کوه‌های سرسبز از رانندگی در این مسیر و نشستن در خودرو لذت خواهید برد و یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌های سفرتان همین قسمت است. 
امنیت بالای این شهر نیز یکی دیگر از مزایای رویان است.
خرید زمین آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسند آسان نیست. شما باید در مورد این فرآیند به دنبال مشاوره حرفه‌ای باشید. درصورتی‌که زمینی که می‌خواهید بخرید در شهری است که شناختی از آن ندارید توصیه می‌شود با کارشناسان و مشاوران حرفه‌ای در مستر ملک مشورت کنید. آن‌ها قوانین خرید و فروش املاک و مستغلات را مثل کف دست خود می‌شناسند. با این راهنمایی مناسب، می‌توانید بدون دردسر در هر زمینی سرمایه‌گذاری کنید.

نمایش بیشتر
popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن