روستای دارجار

روستای داریجار با طبیعت زیبا و دسترسی مطلوب به امکانات شهری، یکی از بهترین مناطق استان مازندران جهت زندگی به حساب می‌آید. هوای پاکیزه، مردم مهمان‌دوست، محیط آرام و البته قیمت نسبتا مناسب زمین نسبت به شهر، باعث شده افراد زیادی به خرید ملک در روستای داریجار ترغیب شوند. در این مطلب از سایت «مستر ملک» با اماکن دیدنی و مزایای خرید خانه در روستای داریجار آشنا می‌شویم.

مسیر تهران- داریجار


معرفی روستای داریجار 

روستای داریجار در 3.5 کیلومتری شهر نور در استان مازندران واقع شده است. داریجار روستایی در دل جنگل است که سه طرف آن با پوشش جنگلی احاطه شده و ورود به آن از طریق روستای گنج یاب صورت می‌گیرد. در آخرین سرشماری، جمعیت داریجار 196 نفر اعلام شده است و به دلیل تراکم جمعیتی پایین، مکانی آرام و دلنشین برای زندگی محسوب می‌شود. وجود چندین شهرک برند از جمله شهرک بهار در این روستا، فرصت مناسبی برای سکونت افراد غیربومی و خرید ویلا در روستای داریجار ایجاد کرده است.

 

گام به گام سفر به نور با فایل GPS | راهنمای سفر در ایران برای همه


جاذبه‌های دیدنی روستای داریجار


داریجار روستایی است که از سه طرف با جنگل احاطه شده و انتهای آن بن‌بست است. این بن‌بست نه به واسطه دیوارها و خانه‌ها که در اثر رویش درختان جنگلی زیبا شکل گرفته است. وجود شالیزارهای سرسبز در نزدیکی خانه‌های روستایی، علاوه بر فراهم کردن یک چشم‌انداز زیبا، محیط دلچسبی برای قدم زدن و کسب آرامش به حساب می‌‎‌آید. آبگیر داریجار نیز در میان پوشش جنگلی نزدیک به روستا قرار دارد و بازدید از آن می‌تواند یک تجربه عالی از سفر به منطقه‌ای بکر برای شما رقم بزند.
فاصله از دریا: تقریبا 5 کیلومتر

دریاچه فراخین نوشهر | آدرس ، عکس و معرفی (1400) ☀️ کارناوال


راه‌های دسترسی به روستای داریجار

برای رسیدن به استان مازندران سه مسیر اصلی جاده چالوس، فیروزکوه و جاده هراز وجود دارند.
مسیر دسترسی: شهر نور، روستای گنج یاب در دو کیلومتری جنوب نور، روستای داریجار


مستر ملک؛ راهنمای خرید زمین در روستای داریجار

خرید زمین در روستای داریجار یک گزینه عالی برای عاشقان زندگی در مناطق جنگلی به شمار می‌رود. فضای فرح‌بخش این روستا، انسان را جو پرتنش محیط‌های شهری دور کرده و وجود او را مملو از آرامش می‌کند. به خاطر داشته‌ باشید

 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن