روستای افراده

معرفی کامل روستای افراده

روستای افراده در 37 کیلومتری دریای خزر واقع شده است. به نظرم این روستا یکی از بهترین روستا های شمال است. به خاطر وجود منطقه جنگلی شما میتوانید از طبیعت بکر و زیبای موجود در این روستا استفاده کنید. همچنین اگر دوست داشتید به دریا بروید فقط با صرف 40 دقیقه میتوانید به دریا برسید. 

افراده

امتیازات روستای افراده

قطعا وقتی به روستا یا مکان های جنگلی میروید به علت خطر هایی که ممکن است در طبیعت وجود داشته باشد با در نظر گرفتن اینکه خانواده همراه شما است، شب را نمی توانید درون چادر بمانید. زیرا اگر بتوانید از دست گرگ ها سالم بمانید قطعا از مار ها نیش میخورید. پس نیاز به مکانی برای توقف چند روزه در این روستا دارید. اینکه اول به مکان مورد نظر بروید و سپس به دنبال خانه ای برای ماندن بگردید قطعا بسیار سخت است. پس بهترین راه اگر میخواهید دائما این کار را انجام ندهید خرید ویلا است. برای خرید یک ویلا خوب در روستای زیبای افراده میتوانید از سایت مستر ملک کمک بگیرید. مشاوران در تمامی مراحل خرید همراه شما خواهند بود. برای رسیدن به این روستای دیدنی از جاده 10 کیلومتری آمل عبور میکنیم سپس به محدوده چشم نواز چمستان نزدیک خواهیم شد. پس از عبور از چند روستا به افراده میرسیم. راه این روستا نیز بی نظیر است. اما فاصله آن با اولین شهر دریایی یعنی محمودآباد 37 کیلومتر است. که دو راه برای رسیدن به محمود آباد وجود دارد در نظر داشته باشید از راه کوتاه تر استفاده کنید. 

این روستا در چهار فصل آب و هوای بی نظیری دارد.  انتخاب فصب مناسب تر برای سفر به این روستا، بهار و پاییز است زیرا زیبایی آن در این دو فصل دو چندان میشود. و شما میتوانید از جاذبه های طبیعی مختلف استفاده کنید. همچنین ویلاهای موجود در این روستا بسیار خوش نقشه هستند در خرید آن ها شک نکنید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن