روستای گیلانده

معرفی کامل گیلان ده 

روستای گیلان ده از توابع شهر نور واقع در استان زیبای مازندران است. این روستا جمعیتی بالغ بر 401 نفر دارد. اگر بخواهیم از طبیعت بی نظیر این روستا بگوییم مقاله تمام نخواهد شد. جنگل های سبز و انبوه آن نظر هر بیننده ای را جلب میکند. این روستا در 31 کیلومتر دریای خزر واقع شده است. و شما میتوانید از طریق جاده آمل-محمودآباد به در عرض 38 دقیقه به دریا برسید. 

گیلان ده

ویلا در گیلان ده

اگر به دنبال اجاره یا خرید ویلا شمال هستید اما نمیدانید کدام شهر یا روستا؛ روستای گیلان ده میتواند انتخاب خوبی برای سفر چند روزه باشد. شما با این انتخاب می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. در شهری جنگلی ساکن شوید همچنین اگر یک درصد هوس دریا بکنید فقط با طی 30 دقیقه میتوانید از آن بهره مند شوید. همچنین می توانید از امامزاده زیبای این روستا که قدمت هزاران ساله دارد دیدن کنید. برای خرید ویلا اگر شخص یا مکان مطمئنی را نمیشناسید میتوانید از سایت مستر ملک کمک بگیرید. این سایت یکی از بهترین ها در رابطه با خرید، فروش و اجاره هستند. شما برای اطمینان خاطر از خرید ملک خود باید ابتدا استعلام آن را بگیرید و برای این کار به دهیار روستا باید مراجعه کنید. اما چون شما شناختی ندارید ممکن است این کار را درست انجام ندهید. خوشبختانه یکی از مزیت های مستر ملک همین استعلام گیری ملک و زمین برای شماست. پس بدون شک و تردید کار خود را به آن ها بسپارید. همچنین مشاوران حرفه ای آنها شما را در مراحل فروش یا خرید راهنمایی کامل میکنند. 

و اما کلام آخر روستای گیلان ده روستایی زیبا و دیدنی است. لذت سفر کردن به این روستا و خوردن صبحانه آتیشی در جنگل را از دست ندهید. بهترین تجربه ممکن میتواند تجربه هوای معتدل این روستا در فصل تابستان و بهار باشد.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن