روستای رزک

معرفی رزک

داشتم داخل اینترنت در مورد شهرها و روستا های شمالی ایران تحقیق میکردم. به دنبال مکانی زیبا با چشمه آب گرم بودم. سرعین زیاد رفته بودم پس قطعا انتخاب آخرم خواهد بود. همینطور که گشتم اما جای به خصوصی را پیدا نکردم. تصمیم گرفتم از فرزندانم کمک بگیرم. پسرم گفت میتوانم به سایت مستر ملک بروم در آنجا می توانم در مورد شهر های مختلف بخوانم. همچنین در مورد مکان های گردشگری فاصله ها و هر اطلاعات مفیدی که در مورد آن شهر نیاز داشته باشم.

رزک

موقعیت مکانی رزک

پس از جست و جو در سایت به روستای رزک برخوردم. بسیار خوشحال شدم زیرا مکان مورد نظر خودم را پیدا کردم. روستایی زیبا در 33 دقیقه ای شهر نور. و نزدیک به دریا. همچنین دارای چشمه آبگرم که برای من بسیار خوشحال کننده بود. در سایت همچنین می توانستید برای راحتی بیشتر خود از قبل ویلا رزرو کنید. ویلاهای بسیار لوکس و تمیز که مرا بیشتر برای سفر به روستای چشم نواز رزک ترغیب میکند. این روستا همچنین شهرک های زیبایی دارد. و جاده ورودی از سمت نور به صورت 15 کیلومتر جاده صاف و بدون هیچ گونه چاله است. که میتوانید از رانندگی در آن لذت ببرید. این روستا همچنین بسیار خلوت و کم سکنه است. و شما میتوانید از این حجم کم سکنه نهایت استفاده را ببرید زیرا حتی به فکر شما خطور نخواهد کرد که چنین مکان خلوتی در شمال کشور نیز وجود داشته باشد. با توجه به مقاله این روستا مردم بسیار خونگرمی دارد. البته که همه شمالی ها و مردم ایران خونگرم هستند. آب هوای معتدل و دلپذیر این روستای رزک در تابستان بسیار مورد استقبال قرار میگیرد.

و در پایان این روستا مکانی بسیار زیبا و دیدنی است اگر مثل من به چشمه آبگرم علاقه دارید، حتما دیدن این مکان را در اولویت های سفر خود قرار دهید. همچنین یک تشکر ویژه به سایت مستر ملک بابت معرفی این روستای زیبا به من.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن