روستای توسکا

زیبایی و آب و هوای بی نظیر شمال کشور، بسیاری را تشویق به خرید ویلا در این منطقه کرده است. اگر شما نیز تمایل به خرید ملک در این بخش از کشورمان دارید و ترافیک و هیاهوی شهری نیز شما را خسته کرده است، با ما همراه شوید تا با روستای زیبای توسکا آشنا شوید. 

توسکا

ویژگی های اقلیمی و جغرافیایی روستای توسکا

روستای توسکا در بخش مرکزی شهرستان نور و در دهستان میان وند واقع شده است. 

این روستای زیبا بر اساس سرشماری سال 95 با 115 خانوار، حدود 474 نفر جمعیت دارد که بخش عمده این جمعیت به شغل کشاورزی مشغول هستند. 

این روستای زیبا از توابع کاسگر محله بوده و در فاصله 4 کیلومتری از شهرستان رویان قرار دارد. 

رانندگی حدود 10 دقیقه ای شما را به امکانات شهری و ساحل دریا می رساند و می توانید علاوه بر طبیعت بکر این روستا از دریا نیز لذت ببرید. 

نزدیک ترین روستا به توسکا، تیرکده سفلی، تیرکده علیا، تاشکوه وسطی، تاشکوه سفلی، کردمحله و کاسگر محله است. 

نزدیکی این روستا به پارک جنگلی رویان و طبیعت بکر و زیبای آن باعث شده تا این روستا برای خرید ملک به یکی از بهترین گزینه ها تبدیل شود. 

روستا توسکا در فاصله 11 کیلومتری از آبشار آب پری و در میسر دسترسی به این جاذبه طبیعی قرار دارد و با رانندگی 17 دقیقه ای به یکی از زیبایی های استان مازندران خواهید رسید.

توسکا

خرید ویلا در توسکا

خرید ملک در نوار شمالی کشور و در روستاهای بکر و زیبا به شما این امکان را می دهد که از آب و هوای بی نظیر این منطقه نهایت بهره را ببرید و از هیاهو و شلوغی شهری دور باشید. 

اگر در فکر خرید ملک در روستا توسکا هستید، ابتدا باید با دهیاری ارتباط برقرار کنید تا از املاک آن ناحیه اطلاعات کافی کسب نمایید. 

برای دستیابی به این مهم فقط کافیست با مشاوران مستر ملک در ارتباط باشید. 

مشاوران مستر ملک به شما کمک می کنند تا به آسانی با دهیاری ارتباط برقرار نمایید و همچنین شما را در خرید بهترین ملک و ویلا یاری می کنند. 


 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن