روستای صلاح الدین کلا

یکی از جاذبه های زیبای شمال کشور پارک ملی سیسنگان است. اگر به دنبال خرید ملک در زیباترین و بکر ترین مناطق شمال هستید، روستای صلاح الدین کلا می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای شما باشد.

پیشنهادات باورنکردنی مسترملک

ویلا دوبلکس

4,500,000,000 تومــان

ویلا تریپلکس

13,000,000,000 تومــان

صلاح الدین کلا

ویژگی های جغرافیایی روستای صلاح الدین کلا

روستای زیبای صلاح الدین کلا در نزدیکی پارک سیسنگان و در فاصله 33 کیلومتر شهرستان نوشهر واقع شده است. 

فاصله این روستا از دریا حدود 5 کیلومتر است و به علت قرار گرفتن در نزدیکی جنگل سیسنگان طبیعتی بسیار بکر و آب و هوایی دلپذیر دارد. 

این روستا به دلیل استقبال بالایی که از آن شده است، تمامی امکانات ضروری را دارد و از همین رو می تواند مکان بسیار خوبی برای خرید ویلا و ملک باشد. 

فاصله روستای صلاح الدین کلا از شهرستان رویان حدود 10 کیلومتر است و فاصله 30 کیلومتری این روستای از جاده چالوس، دسترسی به این روستا را بسیار آسان کرده است. 

در سرشماری سال 95 جمعیت این روستا حدود 2593 در 612 خانوار برآورد شده است. 

نزدیک ترین روستا ها به صلاح الدین کلا، روستای پی کلا، روستای ونوش و روستای نارنج بن است. 

نزدیکی روستا صلاح الدین کلا به جاذبه های دیدنی از جمله: دریاچه ارواح، سد خاکی آویدر، پارک جنگلی سیسنگان و جنگل چالک، این روستای زیبا را به یکی از بهترین مناطق برای خرید ملک تبدیل کرده است. 

صلاح الدین کلا

خرید ویلا در روستای صلاح الدین کلا

همانطور که اشاره کردیم، این روستای زیبا، طبیعتی بکر و آب و هوایی بسیار دلچسب دارد. پس اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید، حتما سری به این روستای زیبا بزنید. 

برای خرید ملک ابتدا بهتر است اطلاعات زمین مورد نظر خود را از دهیاری بگیرید. 

برای ارتباط با دهیاری، کافیست با مشاوران مستر ملک تماس بگیرید تا با ارتباط آسان و سریع با دهیاری، از صحت اطلاعات ملک مورد نظر خود آسوده شوید. 


 

 

 

 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن