روستای آرویج کلا

آشنایی با روستای آرویج کلا 

اگر شما هم به زندگی یا اقامت در روستاهای ناب و دیدنی ایران فکر کرده‌ باشید، حتما می‌دانید که شمال کشور روستاهای خارق العاده‌ی بسیار زیادی دارد. این روستاها مکان بسیار مناسبی برای اقامت یا زندگی می‌باشند زیرا علاوه بر امکانات قوی، طبیعتی زیبا و فوق العاده دارند. یکی از این روستاهای بکر و دیدنی روستای آرویج کلا می‌باشد. در ادامه نکات کلی و مهم این روستا را مشاهده می‌کنید. 

روستاهای دیدنی شمال کشور


 

روستای آرویج کلا چه ویژگی‌هایی دارد؟

روستای آرویج کلا هم یکی از روستاهایی است که در شهرستان نور و در استان مازندران واقع شده است. جالب است بدانید که روستای ایزخورده نیز در همسایگی این روستا قرار دارد و در واقع ورودی اصلی این روستا از طریق روستای ایزخورده می‌باشد. لازم است بدانید که در ابتدای این روستا یک دریاچه‌ی مصنوعی واقع شده است که این دریاچه چشم انداز زیبایی را به این روستا بخشیده است. اگر از طرفداران و دوست‌داران جنگل هستید، خوب است بدانید که این روستای بکر و دیدنی تنها یک کیلومتر تا جنگل فاصله دارد. 

این روستا یکی از روستاهای کم جمعیت شهرستان نور می‌باشد که حدود 200 نفر جمعیت دارد. علاوه بر این اگر قصد خرید زمین یا ویلا در این منطقه را دارید باید بدانید که روستای آرویج کلا موقوفه می‌باشد و به همین دلیل قیمت املاک در آن بسیار مناسب‌تر از سایر روستاهای این منطقه می‌باشد. 

 

قیمت ملک در روستای آرویج کلا
 

از دیگر جاذبه‌های دیدنی این روستا می‌توان به این نکته اشاره کرد که در انتهای این روستا جنگل‌های دشت نور واقع شده‌اند. این جنگل‌ها دید مطلوبی را در روستا فراهم کرده‌اند به طوری که از ویلاهای این روستا جنگل‌های دشت نور مشخص می‌باشد. 


 

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد قیمت زمین و ویلا در روستای آرویج کلا بسیار مناسب می‌باشد بنابراین اگر قصد خرید یا استعلام ملک در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار این روستا مشورت کنید. لازم است بدانید که شما می‌توانید با کارشناسان مستر ملک تماس بگیرید تا راه ارتباطی با دهیاری روستا را به شما معرفی کرده و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن