روستای لتینگان

روستای لتینگان؛ سرسبز و دیدنی

روستای لتینگان که از توابع بخش مرکزی شهرستان نوشهر به شمار می رود، از روستاهای دیدنی و جذاب استان مازندران است. این روستا واقع در دهستان خیرودکنار بوده و 369 خانوار در آنجا سکونت دارند. در میان روستاهای ساحلی و دیدنی استان مازندران، لتینگان را باید بهترین و زیباترین به شمار آوریم. 

لتینگان به عنوان یکی از جاهای دیدنی مازندران، از غرب به روستای شمع جاران و درزیکلا و از سمت شرق نیز به روستای امیررود متصل است. از سمت شمال روستای لتینگان به جاده کمربندی نوشهر و دریای خزر و از سمت جنوب آن نیز به روستاهای سنگتو و شوفسکاج منتهی می شود. این روستا با مرکز نوشهر 2 کیلومتر فاصله داشته و از این رو می توان به راحتی از آن بازدید کرد. 

روستاهای نوشهر همگی پتانسیل گردشگری بالایی داشته و از این رو طرفداران زیادی دارند. برای رسیدن به روستای لتینگان کافیست از ابتدای کمربندی نوشهر به سمت میدان لتینگان حرکت کنید. این مسیر شما را به سمت چالوس، رویان، نوشهر و در نتیجه به روستای دیدنی لتینگان هدایت خواهد نمود.

روستای لتینگان

جاذبه های گردشگری روستای لتینگان

بدون تردید تمام مسافرانی که تمایل دارند از جاهای دیدنی مازندران بازدید نمایند، به دنبال مکان های بکر استان مازندران می روند. لتینگان را می توانیم یکی از آن روستاهای بکر و خاص در دل استان مازندران به شمار آوریم. در این روستا پارک کوچک و زیبایی وجود دارد که محلی آرام برای تفریح است. 

از سوی دیگر بازارچه های محلی روستای لتینگان، محلی مطلوب برای تفریح و گردش مسافران به شمار می روند. می توانید از سفره خانه های سنتی این روستا دیدن نموده و خودتان را با جاذبه های طبیعی و گردشگری آن مشغول نمایید. اگر تمایل دارید در این روستا چند روزی را به تفریح بپردازید و از جاذبه های گردشگری شمال ایران بازدید نمایید، تنها کافیست ویلای مورد نظر خود را اجاره کنید. 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن