روستای صیدکلا

معرفی ویژگی‌های روستای صیدکلا

درباره‌ی روستای زیبا و دیدنی صیدکلا چه می‌دانید؟ آیا تا به حال به این روستا سفر کرده‌اید؟ روستای صیدکلا یکی از روستاهایی است که سفر یا اقامت در آن به شدت توصیه می‌شود. این روستای بکر و دیدنی متصل به جنگل‌های الیمالات می‌باشد و به همین دلیل جذابیت خاصی را برای علاقه مندان به طبیعت ایجاد کرده است. در ادامه بیشتر راجع به ویژگی‌های منحصر به فرد این روستا صحبت خواهیم کرد.

روستای دیدنی صیدکلا

روستای صیدکلا در کجا واقع شده و چه ویژگی‌هایی دارد؟

روستای صیدکلا یکی از روستاهایی است که در سمت بالا و پایین جاده نور – چمستان واقع شده است. این روستا از جاده نور چمستان به خوبی مشخص است به طوری که حدود 2 کیلومتر از این جاده را پوشش داده است. علاوه بر این اگر به جنگل و طبیعتی بکر و دیدنی علاقه‌مند هستید، باید بدانید که امتداد این روستا  از سمت بالا به جنگل‌های الیمالات متصل می‌شود.  همچنین طرح هادی نیز در ابتدای این روستا انجام شده است و به همین دلیل روستای صیدکلا مورد توجه خریداران ملک و ویلا واقع شده است.

 

این روستا علاوه بر جنگل‌های بکر و دیدنی، از لحاظ جاذبه‌های تاریخی نیز غنی می‌باشد. قدمت تاریخی این روستا جذابیت بسیار زیادی برای علاقه مندان ایجاد کرده است. روستای صیدکلا روستایی است که از لحاظ بافت روستایی نیز بسیار خاص و مطلوب است. این روستا خیابان‌های عریض و همواری دارد و رفت و آمد در آن‌ها بسیار راحت می‌باشد. لازم به ذکر است که  روستای صیدکلا از لحاظ امکانات بسیار غنی بوده و حدود 1000 نفر جمعیت دارد.

روستای صیدکلا

نتیجه گیری

اگر به دنبال زندگی و اقامت در روستایی جنگلی و سرسبز هستید، روستای صیدکلا را از دست ندهید. در ضمن چنانچه قصد خرید زمین یا ویلا در این روستا را دارید، بایستی در ابتدا با دهیار روستا مشورتی داشته باشید. جهت مشورت با دهیار این روستا می‌توانید با کارشناسان مستر ملک تماس بگیرید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن