روستای سلیاکتی

روستای سلیاکتی

سلیاکتی پرجمعیت‌ترین روستا در حاشیه جاده نور-چمستان به حساب می‌آید و دسترسی به بسیاری از امکانات شهری همچون مرکز درمانی، داروخانه، مسجد، مدرسه و ... در آن وجود دارد. البته این شباهت با شهر باعث نشده که روستای سلیاکتی از زیبایی‌های طبیعی و حال و هوای محلی خود فاصله بگیرد. هوای سالم، محیط آرام و البته قیمت نسبتا مناسب زمین نسبت به شهر، باعث شده افراد غیربومی زیادی تصمیم به خرید خانه در روستای سلیاکتی بگیرند. در این مطلب از سایت «مستر ملک» با اماکن دیدنی و مزایای خرید ویلا در روستای سلیاکتی آشنا می‌شویم. 

 

 

معرفی روستای سلیاکتی

روستای سلیاکتی در دهستان ناتل و در بخش مرکزی استان مازندران واقع شده است. این روستا متصل به جاده اصلی نور-چمستان است و تقریبا 2 کیلومتر از این جاده را پوشش می‌دهد. نزدیکی روستای سلیاکتی به شهر نور و تراکم جمعیتی بالای آن باعث شده امکانات زندگی در آن بیشتر از روستاهای همجوارش باشد.

جاذبه‌های دیدنی روستای سلیاکتی

روستای سلیاکتی در فاصله‌ای بسیار نزدیک به محیط جنگلی (تقریبا 1 کیلومتر) قرار گرفته است. در بخش‌های بالاتر روستا و با کم شدن تعداد خانه‌ها می‌توان مراتع سرسبز و شالیزارهای برنج را مشاهده کرد که مسیر جذابی برای رانندگی و پیاده‌روی به حساب می‌آید. روستای سلیاکتی تقریبا 7 متر با دریا فاصله دارد و شهر باستانی ناتل نیز در همسایگی آن قرار گرفته است.

راه‌های دسترسی به روستای سلیاکتی

برای رسیدن به استان مازندران می‌توان از سه مسیر اصلی جاده چالوس، فیروزکوه و جاده هراز اقدام کرد.

مسیر دسترسی: شهر نور، 5 کیلومتری جاده نور-چمستان

مستر ملک؛ راهنمای خرید زمین در روستای سلیاکتی

اصلی‌ترین مزیت خرید ملک در روستای سلیاکتی، قیمت پایین‌تر زمین‌های آن نسبت به شهر است؛ این مسئله باعث می‌شود خریدار انتخاب‌های بیشتری با مبالغ کمتر داشته باشد. جهت مراجعه به مشاور املاک در روستای سلیاکتی و استعلام از ملک‌ مدنظرتان باید ابتدا با دهیاری این روستا ارتباط برقرار کنید. کارشناسان مستر ملک جهت ارتباط با دهیاری روستای سلیاکتی شما، راهنمای شما خواهند بود.


 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن