روستای حاجی آباد

آیا روستای حاجی آباد برای خرید ویلا مناسب است؟

همانطور که می دانید معمولا خریداران ویلا به دنبال خرید ملک در مکان‌هایی هستند که از لحاظ آب و هوا و امکانات مطلوب باشند. روستای حاجی آباد یکی از روستاهایی است که به دلیل واقع شدن در مرز میان شهرستان نور و چمستان، از امکانات نسبتا بالایی برخوردار است. در ادامه برخی از ویژگی‌های این روستا را مشاهده می‌کنید.

 

روستای حاجی آباد

مشخصات روستای حاجی آباد

روستای حاجی آباد روستایی در شهرستان نور می‌باشد و یکی از روستاهای برند و به نام است. این روستا جمعیتی حدود ۳۵۰ نفر را در خود جای داده و در ابتدای آن چند شهرک خوشنام قرار گرفته است. این روستای بکر و دیدنی علاوه بر جمعیت بومی، شماری از افراد غیر بومی را در خود جای داده است. همچنین این روستای برند مورد توجه افراد بسیار زیادی در شهرهای اطراف قرار گرفته است.

اگر شما هم به طبیعت و جنگل علاقه‌مند هستید باید بدانید که انتهای روستا حاجی آباد  به جنگل های پارک جنگلی نور متصل می‌شود‌. این جنگل‌ها جذابیت زیادی را برای این روستای پر طرفدار به وجود آورده‌اند. علاوه بر این جنگل، اراضی کشاورزی زیر کشت نیز در انتهای این روستا واقع شده‌اند. لازم است بدانید که فاصله‌ی این روستا تا دریا حدود نیم ساعت می‌باشد و شما به راحتی می‌توانید از طریق آزاد راه نور چمستان به ساحل دسترسی پیدا کنید.

 

نتیجه گیری

روستای حاجی آباد یکی از روستاهایی است که به دلیل امکانات بالا میان خریداران ویلا بسیار محبوب است‌. دسترسی به این روستا از طریق راه‌های درون شهری میسر بوده و مسیر روستا نیز هموار می‌باشد. چنانچه قصد استعلام ملک مورد نظر خود در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار روستا مشورت کنید. کارشناسان مستر ملک‌ می‌توانند راه ارتباطی با دهیار این روستا را در اختیار شما قرار دهند. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن