روستای ولیسیده

آشنایی بیشتر با ولیسیده

ولیسیده روستایی جنگلی و بسیار زیبا در شمال کشور است. این روستا در شش کیلومتری شهرستان آمل واقع شده است. شما می توانید از قسمت غربی روستا به شهر ساحلی و جذاب نور بروید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این روستا در قسمت شرقی جاده سه شهر را به هم متصل می کند. این سه شهر عبارتند از محمود آباد، آمل و چمستان. البته چمستان دهستان محسوب میشود.

ولیسیده

 

ویژگی های روستای ولیسیده

 روستای چشم نواز ولیسیده طبق آخرین سرشماری که در سال هزار و سیصد نود و پنج صورت گرفته است حدود صد و چهل سکنه دارا بوده است. یعنی شما میتوانید به منطقه ای از شمال که بسیار خلوت و تقریبا بدون افراد گوناگون است مسافرت کنید.. همچنین اگر قصد سفر کردن به مناطق شمال کشور را دارید این روستا می تواند انتخاب مناسبی باشد به علت وجه تمایز هایی که از قبل در مورد این روستا گفتیم. همانطور که میدانید در روستاهای شمال کشور برای راحتی بیشتر شما مسافران عزیز ویلاهای فول امکاناتی قرار دارد که می توانید با اجاره آن ها قبل از سفر آسایش و راحتی را قبل سفر برای خود فراهم کنید. در این راستا میتوانید از سایت مستر املاک و مشاوران حرفه ای آنها کمک بگیرید. ویلاهای روستا امکاناتی نظیر چشم انداز جنگل، پارکینگ، درب ضد سرقت، مستر و غیره دارد. که برای روستا به نظرم امکانات نسبتا کاملی است.

و اما در پایان روستای ولیسیده روستایی زیبا و بسیار مناسب جهت سفر های شمالی شما است اصلا این روستا و همچنین ویو جنگلی آن را از دست ندهید. بطور خلاصه در این مطلب ابتدا در مورد لوکیشن روستا و جاده های منتهی به آن صحبت کردیم. سپس در مورد فضای بیرونی روستا اطلاعاتی دادیم. در آخر هم در مورد ویلا و مکان ماندن مسافران صحبت شد. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن