روستای ورکاده

آشنایی بیشتر با ورکاده

روستای ورکاده روستایی بسیار زیبا و چشم نواز که در نزدیکی شهر آمل قرار دارد . این روستای جذاب در نوار جنگلی رشته کوه های بلند و سرسبز البرز قرار گرفته است. شما در این مکان زیبا میتوانید از طریق جاده ای که به آمل می رسد به سمت محمود آباد که در ناحیه ساحلی قرار گرفته است بروید. و در مدت زمان کمی از دریای زیبای خزر بهره مند شوید.

مسیر تهران- ورکاده

 

مزیت های ورکاده

اگر شما به دنبال شهری آرام در شمال کشور میگردید انتخواب روستا ها و شهر های کوچک تر و جنگلی همچنین کمی دور تر از دریا مانند روستا های ورکاده، شیرکلا، امیرآباد ،سعادت آباد و باریکلا میتواند انتخاب مناسبی برای شما مسافر عزیز باشد. همچنین یکی از مزیت های روستا امن بودن آن است که خود یک پوئن بسیار مثبت است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این روستا نزدیک به هزار نفر جمعیت دارد. اگر قصد خرید ویلا در شمال کشور در منطقه ای امن و آرام همچنین جنگلی و نسبتا نزدیک به دریا دارید این روستاهای نام برده خصوصا ورکاده بسیار برای شما مناسب خواهد بود. اگر در این رابطه هیچگونه اطلاعاتی ندارید و نیاز به مشاوره یا همراه داشتید؛ میتوانید از سایت مستر املاک کمک بگیرید. سایت مستر املاک یکی از معتبر ترین سایت های موجود در فروش و اجاره املاک در کشور هستند.

ورکاده

پس در نتیجه این روستا میتواند مکان بسیار مناسبی برای مسافرت های شما با خانواده باشد زیرا محیطی آرام و امن دارد. بطور خلاصه در این مطلب گفتیم که این روستا کجا قرار دارد. از کدام جاده میتوان به دریا رسید. و سپس در مورد شرایط جوی و لوکیشن روستا توضیحاتی دادیم تا شما با آن آشنا شوید. سپس به شما سایتی مطمئن برای خرید یا اجاره ویلا معرفی کردیم. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید. و همچنین توانسته باشد شما را در انتخاب مقصد سفر راهنمایی کند.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن