روستای مزگاه

روستای زیبای مزگاه یکی از قدیمی ترین روستا ها در استان مازندران به حساب می آید و قدمت این روستای زیبا به سال 1320 بازمیگردد. در گذشته مزگاه با نام نظام اباد نیز شناخته می شده است.

ویژگی های جغرافیایی روستای مزگاه

روستای زیبای مزگاه از توابع شهرستان نوشهر در استان مازندران است.

این روستای زیبا در سرشماری سال 95 جمعیتی بالغ بر 1108 نفر در 327 خانوار داشته است و موقعیت مکانی بسیار عالی این روستا، باعث شده تا جمعیت غیر بومی در این روستا روز به روز افزایش پیدا کند.

اگر حدود 20 دقیقه به سمت غرب و در جاده ساحلی رانندگی کنید، با طی مسافت 13 کیلومتری، به شهرستان نوشهر خواهید رسید.

فاصله 25 کیلومتری این روستای زیبا تا جاده چالوس، یکی از دلایل استقبال بالا از این روستا برای خرید ویلا است.

روستای مزگاه در بالادست جاده و در سمت جنگل های سرسبز قرار دارد و نزدیک ترین روستا های به این روستای زیبا، روستاهای چلک، بند پی، نجارده، نظام آباد و سیدعلی کیاسلطان هستند.

شغل اکثر مردمان این روستا، کشاورزی و ماهیگیری در ساحل دریای خزر است.

افزایش جمعیت غیر بومی این روستا و همچنین موقعیت مکانی بسیار خوبی که دارد، باعث شده تا امکانات رفاهی، نظیر فروشگاه های خرید مواد غذایی و ... در دسترس قرار داشته باشند.

مزگاه

خرید ویلا در روستای مزگاه

خرید ویلا در روستای مزگاه علاوه بر اینکه به شما آب و هوای دلپذیر و زیبایی جنگل های بکر را هدیه می دهد، دسترسی آسان به دریای خزر را نیز برایتان فراهم می آورد.

اولین گام خرید ویلا در این روستای زیبا، ارتباط با دهیاری منطقه است.

شما می توانید در ارتباط با دهیاری، اطلاعات کاملی از زمین های روستا کسب نمایید.

برای ارتباط آسان با دهیاری ،کافیست با مشاوران مستر ملک تماس بگیرید تا علاوه بر اینکه راه ارتباطی با دهیاری را به شما نشان می دهند، برای خرید ویلایی زیبا در استان مازندران، همراهتان باشند.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن