روستای بندپی

بسیاری از افراد برای فرار از زندگی شلوغ و پر هیاهوی شهری، به دنبال خرید ملک در روستا های سرسبز شمال کشور هستند. روستاهایی مانند روستای بند پی، علاوه بر اینکه آرامش و زیبایی را با خود دارند، فاصله کمی نیز از دریا خزر دارند.

بند پی

ویژگی های جغرافیایی روستای بند پی

روستای زیبای بند پی یکی از روستاهای زیبا استان مازندران و از توابع شهرستان نوشهر است.

این روستای در سرشماری سال 95 جمعیتی بالغ بر 1447 نفر در 376 خانوار داشته است.

از آن جایی که موقعیت مکانی این روستا بسیار عالی است، روز به روز بر جمعیت غیر بومی آن افزوده می شود.

روستای بند پی در فاصله 12 کیلومتری شهرستان نوشهر واقع شده است و با رانندگی حدود 15 دقیقه می توانید به تمامی امکانات رفاهی دسترسی داشته باشید.

این روستای زیبا در بالادست جاده و در کنار جنگل های سرسبز و انبوه قرار دارد و از آنجایی که فاصله این روستا تا دریا حدود 2 کیلومتر است، آب و هوایی بسیار دلپذیر دارد.

نزدیک ترین روستا ها به این روستای زیبا، روستاهای مزگاه، نظام آباد، نجارده و سید علی کیا سلطان هستند.

این روستای زیبا فاصله کمی تا جاده چالوس دارد و همین امر باعث شده تا عده زیادی علاقه به خرید ملک در این روستا داشته باشند.

یکی از جاذبه های طبیعی روستای بند پی، جنگل های بکر، زیبا و سرسبزی هستند که به نوشهر تپه معروف اند.

بند پی

خرید ویلا در روستای بند پی

اگر شما نیز به دنبال منطقه زیبا و ارام برای خرید ویلا هستید، روستای زیبا بند پی می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد.

برای خرید ویلا در استان مازندران و روستا های سرسبز آن، اولین قدم ارتباط با دهیاری برای کسب اطلاعات دقیق درباره زمین های روستا است.

برای ارتباط با دهیاری، کافیست با مشاوران مستر ملک تماس بگیرید تا آسان ترین راه برای ارتباط با دهیاری را به شما نشان دهند و در خرید ویلایی زیبا در بهترین منطقه همراه شما باشند.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن