روستای عباس کلا

 

ویژگی‌های روستای عباس کلا

درباره روستای عباس کلا چه می‌دانید؟ شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که بافت منظم و باکیفیت این روستا زبان زد خاص و عام است. این روستای پرطرفدار ویژگی‌هایی دارد که سبب جذب افراد بسیار زیادی شده است. روستای عباس کلا و دو روستای شیخ علی کلا و کرداباد در امتداد یکدیگر واقع شده‌اند و ویژگی‌های مشابهی دارند اگر شما هم قصد آشنایی با این روستا و یا حتی خرید ملک در آن را دارید، حتما تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

روستاهای شمالی

 

روستای عباس کلا و ویژگی‌های بی‌نظیر آن

جالب است بدانید که معمولا افرادی که در روستاها زندگی می‌کنند از وضعیت نابسامان راه‌ها و کوچه‌ها شاکی هستند. این وضعیت سبب شده است که افراد زیادی به دنبال مهاجرت از روستاها باشند. اگر شما هم به مسائلی از قبیل وضعیت کوچه و خیابان اهمیت می‌دهید، لازم است بدانید که روستای عباس کلا خیابان‌ها و کوچه‌هایی منظم و باکیفیت دارد. مسیرهای مرتب و باکیفیت این روستا نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

 

مسیر روستای عباس کلا

در ادامه لازم به ذکر است که جمعیت این روستا حدود 560 نفر است. روستای عباس کلا بافتی غیر بومی دارد و به همین دلیل یکی از محبوب‌ترین روستاها برای خریداران ویلا و زمین می‌باشد. روستای عباس کلا یکی از سه روستایی است که جنگل‌های پارک جنگلی نور در امتداد آن واقع شده است. با توجه به این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که این روستای بی‌نظیر بافتی جنگلی دارد. بافت جنگلی و غیر بومی این روستا سبب شده است که افراد زیادی به دنبال خرید ملک در آن باشند.

نتیجه گیری

روستای عباس کلا یکی از روستاهایی است که به دلیل جمعیتی غیربومی میان خریداران ویلا بسیار محبوب است‌. دسترسی به این روستا از طریق راه‌های درون شهری میسر بوده و مسیر روستا نیز هموار و باکیفیت می‌باشد. چنانچه قصد استعلام ملک مورد نظر خود در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار روستا مشورت کنید. کارشناسان مستر ملک‌ می‌توانند راه ارتباطی با دهیار این روستا را در اختیار شما قرار دهند. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن