روستای شیخ علی کلا

 

مشخصات روستای شیخ علی کلا

 درباره‌ی روستای زیبا و پرطرفدار شیخ علی کلا چه می‌دانید؟ این روستا یکی از روستاهای جذاب شهرستان نور است. جالب است بدانید که جنگل‌های پارک جنگلی نور در امتداد روستای شیخ علی کلا واقع شده است. آیا شما هم به دنبال خرید ملک در روستاهای غیربومی هستید؟ اگر این گونه است باید بدانید که روستای شیخ علی کلا جمعیتی غیربومی دارد و برای خریداران ویلا بسیا مناسب است. اگر شما هم قصد آشنایی با این روستا را دارید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بررسی روستاهای شمال کشور

 

روستای شیخ علی کلا چه ویژگی‌هایی دارد؟

همانطور که گفته شد روستای شیخ علی کلا در مجاورت پارک جنگلی  نور واقع شده است. این پارک جنگلی یکی از زیباترین و پرطرفدارترین جنگل‌های این شهرستان است. مجاورت روستای شیخ علی کلا با این جنگل سبب زیبایی دو چندان روستا شده است و همچنین ویو ابدی و بسیار جذابی را برای ملک‌های این منطقه به وجود آورده است. روستای شیخ علی کلا روستایی است که در آن به نظم و کیفیت راه‌ها بسیار توجه شده است و مسیرهای آن بسیار مرتب و هموار است. 

لازم به ذکر است که غیر بومی بودن جمعیت و تعدد شهرک‌های  خوش نام و برند در این روستا سبب محبوبیت آن میان خریداران ویلا شده است. لازم به ذکر است که جمعیت این روستای بی‌نظیر حدود 200 نفر بوده و ورودی آن نیز از روستاهای عباس کلا و کرداباد می‌گذرد.

روستاهای زیبای شهرستان نور

نتیجه گیری

این روستای پر طرفدار از هر لحاظ برای خرید ملک مناسب است. لازم است بدانید که اگر قصد استعلام ملک‌های مورد نظر خود در این روستا را دارید، بایستی در ابتدا با دهیار این روستا مشورت کنید و اطلاعات لازم را در این باره بدست آورید. اگر نیاز به برقراری ارتباط با دهیاری این روستا را دارید، می‌توانید با کارشناسان مستر ملک تماس بگیرید تا راه ارتباطی با دهیاری روستا را به شما معرفی کرده و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن