روستای خوشواش

ییلاق خوشواش مازندران؛ روستایی در دل ابرها

ییلاقات در شمال ایران، همیشه از زیباترین و خاص ترین مناظر برخوردار هستند. اما از آنجایی که از آب هوای سردی برخوردار می باشند، مناسب برای سفر در فصل های زمستان و پاییز نیستند. با این حال مسافران زیادی هستند که ییلاق خوشواش در استان مازندران را یکی از جاهای دیدنی شمال در زمستان می دانند. زیرا در این فصل سراسر ییلاق پوشیده از ابر و برف است و جذابیت فوق العاده ای دارد.

با وجود زیبایی های مناطق ییلاقی، باز هم بهتر است تنها فصل تابستان را برای سفر به این مناطق انتخاب کنید. ییلاق خوشواش که یکی از جاهای دیدنی مازندران در تابستان است، در واقع روستای خوشواش است. این روستا مردمان خونگرمی دارد که زندگی رویایی دارند. اگر چند روز در این ییلاق بمانید، می توانید زندگی خاص و بی نظیری را تجربه کنید که شاید هرگز آن را تجربه نکرده باشید. 

می توانید در خوشواش با دره ای عمیق که منظره شهر و دریا را در پیش چشمانتان به نمایش می گذارد مواجه شوید. البته باید بگوییم در کنار این زیبایی، جنگل های انبوهی که سراسر این روستای ییلاقی را در برگرفته اند نیز، از دیگر جاذبه های طبیعی شمال ایران به شمار می روند. می توانید در این منطقه از ثانیه به ثانیه سفر خود لذت ببرید. 

ییلاق خوشواش استان مازندران

مسیر دسترسی به روستا و ییلاق خوشواش

برای این که روستای ییلاقی و زیبای خوشواش را از نزدیک مشاهده کنید و چند روزی را در دل طبیعت بکر این منطقه سپری کنید، کافیست 22 کیلومتر از شهر آمل دور شوید. در این منطقه با روستای رویایی خوشواش روبرو خواهید شد که همچون نگین درخشانی در میان ابرها به چشم می خورد.

باید بگوییم در میان تمامی جاذبه های گردشگری شمال کشور ایران، ییلاقات همیشه زیباترین و نابترین طبیعت را داشته اند. به همین دلیل نیز توجه مسافران زیادی را به خود جلب می کنند و محلی مطلوب برای استراحت و تفریح هستند. می توان روزها در ییلاق خوشواش ماند و از اکسیژن خالص آن نهایت استفاده را برد. 

 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن