روستای اهلم

معرفی کامل اهلم

اگر می خواهید سفر کنید اما مقصد خود را نمیدانید؟؟!! اگر به دنبال مکانی زیبا در داخل کشور هستید ؟؟!! این مقاله را دنبال کنید زیرا میخواهیم مکانی زیبا دیدنی در شمال کشور به نام اهلم را به شما معرفی کنیم تا با سفر به این مکان زیبا با خانواده خود کمی خلوت کنید و اوقات خوشی را بسازید.

اهلم

مشخصات روستای اهلم

روستای اهلم روستایی زیبا در نزدیکی جنگل های سرسبز است. این روستای بسیار دیدنی روستایی ساحلی اما در دل جنگل است. این روستای زیبا در جاده ی منتهی به شهرستان نور قرار دارد. یعنی ابتدا باید از شهر محمود آباد عبور کنید تا به این روستای زیبا برسید. روستای اهلم جاذبه های گردشگری زیبایی از جمله جنگل، رودخانه و دریا دارد. جنگل زیبای اهلم که در نزدیکی این روستا قرار گرفته همیشه مورد توجه گردشگران است. به علت اتمسفر و درختان زیبایی که دارد جنگل بیشتر به چشم می آید.

همچنین جالب است بدانید دریاچه اهلم که در نزدیکی روستا است فضای بسیار دلنشینی را برای رهگذران فراهم کرده است. اگر تمایل به سفر های چند روزه داشتید میتوانید از طریق سایت مستر ملک خانه رزرو کنید. تا در سفر خود راحتی را تجربه کنید و با خیال راحت به گشت و گذار در این روستای زیبا بپردازید. برای رسیدن به این روستای زیبا باید فرعی موجود یازده کیلومتر بعد از محمود آباد را که در جاده نور محمودآباد است بپیچید و حدود سه کیلومتر در آن پیش بروید سپس به این روستای میرسید.

سخن آخر

در این مقال سعی کرده ایم برای افرادی که به دنبال مناطق بکر و آرام هستند روستایی بی نظیر را معرفی کنیم  در مورد جاذبه های گردشگری آن توضیح مختصری بدهیم. سپس گفتیم که میتوانند برای سکونت از مستر ملک کمک بگیرند. کلام آخر این که اهلم روستایی بسیار چشم نواز است و پیشنهاد میکنیم حتما از دریاچه و جنگل آن دیدن کنید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن