روستای بریکلا

آشنایی با روستای باریکلا

روستای  باریکلا از روستا های واقع در استان مازندران است . این روستا طبیعت جنگلی زیبا و چشم گیری دارد . اگر به دنبال مکانی آرام و کم جمعیت هستید سرسبز و خوش آب و هوا  در شمال کشور میگردید این شهر کاملا مناسب شماست. روستایی خلوت با 568 سکنه ( طبق آخرین سرشماری ) که در 33 کیلومتری شهرستان نور واقع شده است . یعنی شما فقط 44 دقیقه تا شهر فاصله دارید.

خرید ویلا در باریکلا

اگر قصد خرید ویلا دارید حتما روستای باریکلا را در نظر بگیرید . این روستا زمین های تجاری ، ویلایی مناسبی دارد . این روستا با اینکه موقعیت مکانی مناسبی دارد ؛ اما قیمت ویلا ها نسبت روستاها و شهر های دیگر شمال کشور مناسب تر است . همچنین اگر شما فقط قصد مسافرت چند روزه به این روستا را دارید ویلاهای تمیز و لوکس برای اجاره نیز وجود دارد . این ویلاها ، برای هردو خرید و اجاره قابلیت های زیادی دارد . بطور مثال : استخر، جکوزی ، پارکینگ ، روف گاردن ، نمای جنگلی ، حمام مستر ، شوفاژ ، دوربین مداربسته ، انباری ، تراس ، درب برقی ، کمد دیواری و غیره که برای مسافرت بسیار مناسب است . از نظر راه و جاده نیز نگران نباشید زیرا راه این روستا مناسب است . برای خرید ویلا شما نیاز به مشاور دارید تا زمین و مکان ویلا را بشناسید و از ایرادات همچنین مزیت های آن مکان با خبر شوید . مستر ملک یکی از مورد اعتماد ترین مشاوران املاک در حوزه خرید و فروش ویلاست . میتوانید برای خرید و اجاره ویلا در این روستا از آن ها کمک بگیرید . و همچنین برای استعلام ویلا و خانه نیز میتوانید با مشاوران مستر ملک تماس بگیرید .

در آخر روستای باریکلا مکانی مناسب برای سرمایه گذاری است به خاطر مزیت هایی که از پیش گفتیم . و همچنین برای خرید ویلا حتما از مشاور املاک مورد اعتماد مشاوره بگیرید . 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن