روستای اسپی کلا

درباره‌ی روستای اسپی کلا چه می‌دانید؟

همانطور که می‌دانید جنگلی بودن روستا مزیت بسیار بزرگی به حساب می‌آید. در واقع روستاهایی که جنگلی می‌باشند از لحاظ آب و هوا و همچنین ویو منازل بسیار مطلوب می‌باشند. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که روستای اسپی کلا روستایی جنگلی بوده و در کوهپایه واقع شده است. این روستای جنگلی و جذاب در شهرستان نور واقع شده است و به دلیل موقعیت مکانی مطلوب و همچنین امکانات بالا به یکی از برندترین روستاهای این شهرستان تبدیل شده است. در ادامه ویژگی‌های بی‌نظیر این روستا را مشاهده می‌کنید.

مزایا و ویژگی‌های روستای اسپی کلا

روستای زیبای اسپی کلا روستایی جنگلی است که مسیرهای جذاب و دل‌پذیر آن ارزش ساعت‌ها پیاده رویی را دارد. لازم است بدانید که در این روستای پرطرفدار سد خاکی بسیار زیبایی قرار گرفته است. علاوه بر این می‌توان گفت که رودخانه‌ی بسیار دلپذیری در وسط و دور این روستا جریان دارد. با توجه به ویژگی‌های فوق می‌توان نتیجه گرفت که زندگی در این روستای سرسبز و خوش آب و هوا روح انسان را زنده می‌کند. 

از امکانات کم‌نظیر روستای کوهپایه‌ای اسپی کلا می‌توان به وجود محیط‌های ورزشی اشاره کرد. خوب است بدانید که  ورزش کردن در آب و هوای کم نظیر روستای اسپی کلا بسیار دل‌انگیز خواهد بود. این روستای بسیار زیبا حدود 8 کیلومتر با دریاچه‌ی الیمالات فاصله دارد و به شهر چمستان نیز بسیار نزدیک می‌باشد. لازم به ذکر است که ویلاهای این روستا دید مطلوبی به جنگل دارند و  این روستا را به روستایی لوکس تبدیل کرده‌اند.

 

 

نتیجه‌گیری

با توجه به آب و هوای کم نظیر روستا می‌توان نتیجه گرفت که روستای اسپی کلا روستایی مناسب برای اقامت و خرید ویلا  می‌باشد. بنابراین چنانچه قصد خرید زمین یا ویلا در این روستا را دارید، بایستی در ابتدا با دهیار روستا مشورتی داشته باشید. جهت مشورت با دهیار این روستا می‌توانید با کارشناسان مستر ملک تماس بگیرید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن