روستای بنجکول

مشخصات روستای بنجکول

همانطور که می‌دانید زندگی و اقامت در روستاهای زیبا و دیدنی روحیه‌ی انسان را تازه می‌کند. لازم است بدانید که آب و هوایی تمیز و مناظری دیدنی یکی از بارزترین ویژگی‌های روستاهای شمالی می‌باشد. یکی از روستاهای بی‌نظیری که در شهرستان نوشهر واقع شده است، روستای بنجکول می‌باشد. این روستا، روستایی برند بوده و شهرک‌های بسیار زیادی دارد. ما در ادامه این مطلب به ویژگی‌های این روستا می‌پردازیم.

مسیر تهران- روستای بنجکول

ویژگی‌های بی‌نظیر روستای بنجکول

این روستا در بخش مرکزی شهرستان نوشهر واقع شده است. جمعیت روستای بنجکول حدود 450 نفر بوده و حدود 100 هکتار نیز مساحت دارد. این روستای زیبا از سمت غرب به شهرستان توریستی نور متصل بوده و از سمت شرق نیز به دریا راه دارد. در رابطه با آب و هوای این روستا باید بدانید که روستای بنجکول آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد و در فصل پاییز و بهار بسیار دیدنی است.

طبیعت بی‌نظیر روستای بنجکول

 

اگر شما هم به دریا علاقه مند هستید، باید بدانید که این روستا حدود 15 دقیقه تا دریا فاصله دارد. نزدیک بودن این روستا به دریا سبب شده است که افراد زیادی به دنبال خرید ویلا در این روستا باشند. علاوه بر این همانطور که گفته شد این روستای برند شهرک‌های بسیار زیادی دارد. در واقع امروزه شغل بیشتر روستاییان ساخت و ساز و خرید و فروش ملک می‎‌باشد. روستای بنجکول علاوه بر دریا، به جنگل‌های نوشهر نیز نزدیک می‌باشد. نزدیکی این روستا به جنگل سبب شده است که منظره زیبا و دلنشینی از ویلاهای موجود در این روستا پدیدار شود. روستای بنجکول به دلیل قرارگیری در بخش مرکزی شهرستان نوشهر، از لحاظ امکانات نیز غنی می‌باشد.

نتیجه گیری

جالب است بدانید که این منطقه املاک‌های فراوانی دارد و به همین دلیل خرید و فروش ملک در آن رونق دارد. علاوه بر این می‌توان گفت که روستای بنجکول از لحاظ منابع طبیعی و امکانات رفاهی بسیار غنی بوده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. اگر شما هم قصد خرید زمین یا ویلا در این روستا را دارید، بایستی در ابتدا با دهیار روستا مشورتی داشته باشید. جهت مشورت با دهیار این روستا می‌توانید با کارشناسان مستر ملک تماس بگیرید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن