روستای شهرکلا

روستای شهرکلا چه ویژگی‌هایی دارد؟

جالب است بدانید که روستای شهرکلا یکی از روستاهای زیبا و سرسبز شهرستان نور می‌باشد. این روستای سرسبز ویژگی‌های بی‌نظیری دارد و به همین دلیل از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است؟ آیا شما هم به دنبال خرید ملک در روستایی بهشتی می‌باشید؟ اگر با ویژگی‌های روستای شهرکلا آشنا شوید، بی‌شک این روستای دیدنی یکی از انتخاب‌های شما خواهد بود.

 

روستای شهرکلا و طبیعت بکر و دیدنی آن

روستای شهرکلا روستایی با 1400 نفر جمعیت می‌باشد. همانطور که گفته شد این روستا در شهرستان نور در استان مازندران واقع شده است و ورودی آن در کمربندی نور – رویان می‌باشد. جالب است بدانید که سه روستای عباسا، شهرکلا و انارجار در امتداد یکدیگر واقع شده‌اند و هر سه آن‌ها ویژگی‌های تقریبا مشابهی دارند. طبیعت بکر و دیدنی این سه روستا زبان زد عام و خاص می‌باشد. روستای شهرکلا در سطح بالاتری نسبت به سطح دریا واقع شده است و به همین دلیل آب و هوای بسیار مطلوبی دارد. لازم است بدانید که این روستای بی‌نظیر به جنگل چسبیده است و علاوه بر آب و هوایی دلپذیر، طبیعتی بکر و دیدنی را در خود جای داده است. همچنین آب بندان وسیعی در جوار این روستا قرار دارد که آرامش و زیبایی را در روستا پدیدار کرده است.

 

معمولا افرادی که به دنبال خرید ملک در روستاهای شمالی هستند، به ویو ویلا اهمیت بسیار زیادی می‌دهند. این روستا یکی از روستاهایی است که از لحاظ چشم انداز بسیار زیبا می‌باشد. علاوه بر این خریداران ویلا باید بدانند که شهرک‌های مدرن و بسیار لوکس در این روستا وجود دارد که گزینه مناسبی برای خرید ملک است.

 

نتیجه گیری

روستای شهرکلا یکی از روستاهایی است که به دلیل ویژگی‌های گفته شد، روستای مناسبی برای خرید ملک می‌باشد. قصد استعلام ملک مورد نظر خود در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار روستا مشورت کنید. کارشناسان مستر ملک‌ می‌توانند راه ارتباطی با دهیار این روستا را در اختیار شما قرار دهند.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن