روستای خشت سر

معرفی روستای خشت سر

می دانید چرا بیشتر ایرانیان شمال کشور را انتخاب میکنند؟؟ شاید فکر کنید به خاطر دریا است اما این تنها یک دلیل است بلکه دلیل های دیگری نیز دارد. مثلا یک دلیل مهم دیگر آن مهمان نوازی و خوشرویی اهالی این مناطق است. یکی از روستاهای بکر شمال کشور، خشت سر است که خوشرویی اهالی آن زبانزد است. در ادامه بیشتر در مورد این روستا توضیح خواهیم داد.

ویژگی خشت سر

همانطور که گفتیم یکی از بهترین مقصدهای سفر ایرانیان در هر تایم از سال شمال کشور است. این قسمت از کشور عزیزمان به دلایل مختلف هر ساله در همه فصول سال مسافران زیادی را می پذیرد. یکی از مهم ترین دلایل انتخاب شمال به عنوان مقصد کشور دریای خزر و دیگری جنگل های زیبای گلستان، مازندران و گیلان است. حال میخواهم روستایی زیبا که از یک طرف به دریا راه دارد و از طرف دیگر به جنگل را به شما معرفی کنم. پس برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

خشت سر

زیباترین روستای مازندران

 خشت سر روستایی در خته زیبای مازندران است. که از سمت شمال به ساحل زیبای خزر میرسد. همچنین از سمت جنوب این روستا میتوانید به جنگل های رشته کوه البرز برسید. این روستا در نزدیکی ایزدشهر و اهلم قرار دارد. شما با سکونت در این روستا می توانید هم از ساحل روستا هم از ساحل محمود آباد که در نزدیکی شما است استفاده کنید. این روستا ویلا های بسیار شیکی برای خرید و فروش دارد. اگر قصد خرید ویلا در یکی از شهر یا روستا های شمال را دارید؛ این روستا مکان مناسبی برای شما است. قدمت برخی خانه های روستا نیز چیزی حدود هفتاد سال میشود. برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فروش و حتی اجاره ویلا قبل از سفر خود می توانید به سایت مستر ملک مراجعه کنید. همچنین در این نزدیکی جاده اصلی روستای خشت سر امامزاده زیبایی نیز وجود دارد که هنگام سفر خود میتوانید از آن دیدن کنید.

در پایان اینکه خشت سر روستایی بسیار مناسب از نظر لوکیشن است. به علت فاصله کمی که با دریا، جنگل و همچنین شهر های اصلی دارد.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن