روستای آزادمون

معرفی کامل آزادمون

دوست دارید مقصد بعدی شما در شمال کجا باشد؟ شهری شلوغ که همه مسافران به آن مکان سفر کنند؛ یا مکانی خلوت با ساحلی زیبا که شما و خانواده تان بتوانید با آرامش از آن استفاده کنید. مکان های آرام و سرسبز همیشه آرامش بخش هستند حال در این قسمت قصد داریم شما را با روستای آزادمون که دارای این ویژگی ها است آشنا کنیم، تا انتها این قسمت همراه ما باشید.

آزادمون

امکانات روستای آزادمون

روستای آزادمون در نزدیکی شهرستان زیبای محمود آباد و همچنین روستاهای ساحلی اهلم، تجرو کنار و خشت سر قرار دارد. جالب است بدانید این روستا در فاصله سه کیلومتری دریای خزر قرار دارد. بیشتر مردم آزادمون به شغل کشاورزی، شالیکاری و کشت مرکبات مشغول اند. این روستای زیبا امکانات زیادی از جمله کانون فرهنگی برای کودک و بزرگسال و کتابخانه دارد. این روستا به طور حدودی هفتصد خانوار دارد. و این یعنی جمعیت متوسطی در این روستا ساکن هستند.جالب است بدانید این روستای چشم نواز خانه های بسیار زیبایی دارد. اگر شما قصد سفر به این روستای زیبا را دارید؛ میتوانید از قبل مکان خود را رزرو کنید تا در طول سفر زیبای خود اذیت نشوید. و حتی اگر قصد خرید در این خته از کشور عزیزمان را دارید تردید نکنید. برای مشاوره بیشتر در مورد املاک روستا میتوانید به سایت مستر ملک  مراجعه کنید مشاوران ما بسیار در این حوزه کاربلد و مجرب هستند و میتوانند در هر زمینه ای شما را راهنمایی کنند. اگر به این روستای زیبا سفر کردید میتوانید از دریاچه زیبایی که در این شهر وجود دارد نیز استفاده کنید.

در آخر نتیجه میگیریم با سفر به این روستای زیبا هم میتوانید از همه جنبه های شمال زیبا یعنی جنگل و دریا به صورت کمی شخصی تر استفاده کنید؛ هم اینکه از جاذبه های تاریخی مذهبی روستا استفاده کنید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن