روستای عبدالله آباد

اگر شما نیز برای فرار از شلوغی و هیاهوی شهری به دنبال ویلایی زیبا در شمال کشور هستید، روستای زیبای عبدالله آباد که در نزدیکی شهر چمستان قرار دارد، می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

عبدالله آباد

ویژگی های جغرافیایی روستای عبدالله آباد

روستای زیبای عبدالله آباد از توابع شهرستان نور و در فاصله 20 کیلومتری این شهرستان واقع است. برای دسترسی به شهرستان نور فقط کافیست 24 کیلومتر به سمت شمال رانندگی کنید.

نزدیک ترین شهر به این روستای زیبا، شهر چمستان است.

شهر چمستان در فاصله 3 کیلومتری روستا واقع شده است و این فاصله کم دسترسی به امکانات رفاهی را برای مردم روستا بسیار آسان کرده است.

موقعیت مکانی خوب این روستا و طبیعت زیبا و بکر آن باعث شده تا روز به روز بر جمعیت غیر بومی روستای عبدالله آباد افزوده شود.

اگر از جاده هزار به سمت شمال در حرکت هستید، دسترسی به این روستای زیبا بسیار آسان خواهد بود، زیرا روستای عبدالله آباد از جاده هزار حدود 30 کیلومتر فاصله دارد.

نزدیک ترین روستا ها به روستای عبدالله آباد، روستا های لسفیجان، کرات کتی، آهو دشت، عرب خیل، عبدل ده و شیخ علی کلی هستند.

شغل بیشتر مردمان این روستا باغداری و کشاورزی است.

عبدالله آباد

خرید ویلا در روستای عبدالله آباد

اگر به دنبال آرامش زندگی در شمال کشور هستید و هیاهوی شهری شما را خسته کرده است، روستا های استان مازندارن بهترین مکان برای خرید ویلا به شمار می روند.

با خرید ویلا در روستای عبدالله آباد می توانید به آسانی در تمام 4 فصل سال از آب و هوای خوب و طبیعت زیبای این روستا بهره ببرید.

برای خرید ویلا در این روستای زیبا، اولین گام ارتباط با دهیاری برای اطمینان حاصل کردن از اطلاعات زمین و ویلا های روستا است.

برای ارتباط با دهیاری، کافیست با مشاوران مستر ملک تماس بگیرید.

مشاوران مستر ملک بهترین و آسان ترین راه دسترسی به دهیاری را به شما معرفی می کنند و در خرید ویلایی زیبا نیز همراهتان خواهند بود.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن