روستای بنفشه ده

معرفی کامل بنفشه ده 

اگر از کلاردشت به طرف شمال 14 کیلومتر رانندگی کنید؛ پس از 21 دقیقه به روستایی دل انگیز به نام بنفشه دهمیرسید. این روستا از توابع استان مازندران زیباترین استان کشور است . این روستا یکی از دیدنی ترین مکان ها در پاییز است . پوشیده شده از برگ های زرد و نارنجی که از دیدن آن ها لذت میبرید.

بنفشه ده

موقعیت بنفشه ده 

روستای بنفشه ده از نظر موقعیت مکانی نیز بسیار عالی است زیرا از یک طرف با شهر فقط 21 دقیقه فاصله دارد و اگر شما نیاز به چیزی پیدا کردید می توانید به سرعت آن را تهیه کنید. همچنین فاصله آن تا دریا فقط یک ساعت است و شما به راحتی میتوانید با سکونت در مکانی آرام، با صرف کمی وقت به راحتی به دریا برسید. اگر در فکر خرید یا اجاره ویلا در این روستای زیبا افتادید اما هیچ ایده ای ندارید که از چه کسی کمک بگیرید دوست دارم تجربه شخصی خودم رو در این باره با شما عزیزان به اشتراک بزارم . من خودم زمانی که به دنبال اجاره ویلا بودم از طریق یکی از دوستان عاشق شمالم با مستر ملک آشنا شدم. دوست من تجربه خرید ویلا در شمال زیاد داشت اما هر دفعه به علت عیب و ایراد هایی که بعدا در ویلا نمایان میشد مجبور به فروش میشد. تا اینکه با یکی از مشاوران مجرب این حوزه در این سایت آشنا میشود و بالاخره ویلای بی نقصی از قضا در همین روستا خریداری میکند. این مشاوران حتی در حوزه استعلام زمین نیز به شما کمک خواهند کرد. من هم در چند سفر خودم از آنها برای اجاره ویلا کمک گرفتم. و انصافا کمک خیلی خوبی بودند. 

امیدوارم از این تجربه من و دوست عزیزم استفاده کنید همچنین به روستای بنفشه ده و طبیعت بی نظیر آن سر بزنید و به همراه خانواده از سفرتان لذت ببرید.

 


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن