روستای جونیکلا

آشنایی بیشتر جونیکلا

نزدیک یک سال بود که به خاطر این ویروس به سفر نرفته بودم و میخواستم کمی از شلوغی شهر فاصله بگیرم و به مکانی ساحلی یا جنگلی بروم. دقیق تر بگویم مقصدم شمال کشور بود اما دیگر شهر های شلوغ آن را نمی خواستم بلکه شهر یا روستایی با حداقل امکانات اما با آرامش و تعداد افراد کمتر میخواستم. در نتیجه به جست و جو در اینترنت پرداختم. اینجا بود که به روستای جونیکلا برخوردم. اگر شما نیز دوست دارید در مورد این روستای دیدنی بدانید مرا همراهی کنید.

جونیکلا

امکانات جونیکلا

روستای بسیار زیبای جونیکلا در نزدیکی اسلام آباد واقع شده است در هجده کیلومتری محمود آباد قرار دارد. در نزدیکی روستا رستوران های زیادی قرار دارد، که میتوان در سفر خود به آنها سر بزنید و لذت غذاهای محلی شمال کشور را بچشید. همچنین پمپ بنزینی در نزدیکی روستا قرار دارد که این بسیار برای شما مسافران عزیز خبر خوبی است به راحتی به گردش در جنگل بپردازید و نگران بنزین نباشید. این روستا حدود هفتصد نفر جمعیت دارد که برای روستایی در شمال کشور جمعیت منطقی است. همچنین سوپر مارکت های مجهزی دارد که هر آنچه که بخواهید می توانید از آنجا تهیه نمایید. یکی از مهم ترین مزیت های جونیکلا این است که امنیت بسیار بالایی دارد. اگر قصد سفر به این روستای زیبا را دارید می توانید از طریق یک سایت معتبر ویلای مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید. برای این کار به سایت مستر املاک مراجعه کنید این سایت یکی از بهترین سایت های موجود در این حوزه است.

 نتیجه گیری

در این مطلب به صورت کامل روستای زیبای جونیکلا را معرفی کردم و در انتهای آن سایتی مطمئن و معتبر را برای اجاره و خرید ویلا در این روستا به شما معرفی کردم. این نکته را در نظر داشته باشید این ویروس هنوز در بین ماست پس با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به سفر بروید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن