روستای سنگین ده

زیبایی استان های شمالی کشور و وجود دریا زیبای خزر، باعث شده تا در تمامی فصول سال این استان ها پذیرای مهمانانی از سراسر کشورمان باشند. اما اگر به این استان ها زیاد سفر می کنید، بهترین راه برای اقامتی راحت، خرید ویلایی زیبا در روستای سنگین ده است.

سنگین ده

ویژگی های اقلیمی و جغرافیایی روستای سنگین ده

روستای سنگین ده، روستایی زیبا در دل طبیعت بکر استان مازندران است.

برای دسترسی به این روستا فقط کافیست 22 کیلومتر از شهرستان نور به سمت جنوب رانندگی کنید تا به روستای زیبای سنگین ده برسید.

نزدیک ترین شهر به این روستا، شهر چمستان است که در فاصله 5 کیلومتری این روستا واقع شده است.

در سرشماری سال 95 جمعیت این روستا در حدود 313 نفر برآورد شده است.

اما لازم به ذکر است که به دلیل موقعیت مکانی بسیار خوب و همچنین دسترسی آسان و آب و هوای دلپذیر، جمعیت غیر بومی روستا روز به روز در حال افزایش است.

یکی دیگر از ویژگی ها و جذابیت های روستای سنگین ده، نزدیکی این روستا به شهرستان آمل و جاده هراز است.

فاصله این روستای زیبا از شهرستان آمل حدود 26 کیلومتر است و همین دسترسی آسان باعث شده تا بسیاری علاقه به خرید ویلا در این روستای زیبا داشته باشند.

نزدیک ترین روستا ها به این روستای زیبا ،روستا های اناده، عبدل آباد، نانواکلا، سنگ چالک، شیخ علی کلا، عباس کلا و عرب خیل هستند.

سنگین ده

خرید ویلا در روستای سنگین ده

اگر شما نیز از شلوغی زندگی شهری خسته شده اید و به دنبال مکانی آرام و زیبا برای گذراندن تعطیلات خود هستید، روستا های استان مازندران می توانند بهترین گزینه باشند.

اولین اقدام برای خرید ویلا در روستا های استان مازندران، ارتباط با دهیاری است.

شما می توانید در ارتباط با دهیاری از املاک و زمین های روستا اطلاعات کاملی کسب کنید.

برای ارتباط آسان و سریع با دهیاری، کافیست با مشاوران مستر ملک تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ارتباط شما با دهیاری را فراهم کنند و همچنین در خرید ویلایی زیبا همراهتان باشند.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن