روستای سیارکلا

آشنایی بیشتر با سیارکلا

سفر کردن برای رفع خستگی، استراحت و آرامش است. سفر یکی از بهترین تفریحات در سراسر دنیا محسوب میشود. در ایران نیز بهترین تفریح سفر است و پر طرفدارترین مقصد سفر برای تفریح، شمال کشور است. شمال کشورمان به علت دریا و هوای معتدلی که دارد هر ساله گردشگران زیادی را در همه فصول سال به خود جذب میکند. معمولا شهرهای ساحلی و مشهور مانند ساری، بابلسر و .. . شلوغ هستند این در حالی است که شما میتوانید با سکونت در روستاهای زیبای شمال از این نظر راحت تر باشید. سیارکلا یکی از روستاهای دیدنی در این منطقه است.

 

سیارکلا

امکانات سیارکلا

در این مقاله می خواهیم روستایی زیبا را به شما معرفی کنیم که در نزدیکی محمود آباد واقع شده است. یعنی دسترسی آسان و راحت شما عزیزان به امکانات شهری همچنین سکونت در مکانی آرام و راحت. روستای سیارکلا در هفت کیلومتری شهرستان محمود آباد قرار دارد. این روستا حدود دویست خانوار جمعیت دارد. و بیشتر ساکنان روستا به باغداری و شالی کاری مشغول اند. این روستا در نزدیکی گالش پر نیز قرار دارد. برای رسیدن به روستا از جاده محمود آباد به سمت روستای تلیک سر میروید و بعد از روستای تلیک سر سیارکلا قرار دارد. همچنین جایگاه سوخت در نزدیکی روستا قرار دارد. از نظر مکان سکونت خود مطمئن باشید. زیرا روستا خانه و ویلاهای بسیار زیبایی برای سکونت دارد. اگر دوست دارید برای راحتی خود از قبل ویلا را رزرو کنید میتوانید از سایت مستر ملک کمک بگیرید. این سایت به شما این امکان را میدهد که سفر راحت تری را تجربه کنید.

کلام آخر این است که روستای سیارکلا روستایی بسیار زیبا و دلنشین برای سفر شما عزیزان خواهد بود. این مقصد گردشگری زیبا را از دست ندهید. همچنین اگر به دنبال خرید ویلا و یا اجاره در این روستا هستید می توانید از طریق سایت مستر ملک ویلای مورد نظر خود را بیابید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن