روستای آهودشت

دوستداران طبیعت و جنگل های بکر و سرسبز شمال، خرید ملک در روستا ها را به شهر های شلوغ ترجیح می دهند. یکی از زیبا ترین روستا های استان مازندران روستای زیبای آهو دشت است.

آهو دشت

ویژگی های جغرافیایی و اقلیمی روستای آهو دشت

روستای زیبای آهو دشت، روستایی کوچک از توابع شهرستان نور است و در 20 کیلومتری این شهر واقع است. نزدیکترین شهر به این روستای زیبا شهر چمستان است که با 10 دقیقه رانندگی می توانید از امکانات رفاهی این شهر برخوردار شوید.

در سرشماری سال 95 جمعیت روستای آهو دشت در حدود 1459 نفر در 361 خانوار برآورد شده است. اما آب و هوای دلپذیر، طبیعت بکر و موقعیت مکانی بی نظیر این روستا باعث شده تا جمعیت غیر بومی آن هر روز در حال افزایش باشد.

نزدیکترین روستاها به روستای زیبای آهو دشت، روستاهای کراتکتی، لسفیجان، عبداله آباد، عبدل ده و جلیکان علیا هستند.

افزایش جمعیت غیر بومی روستا باعث شده تا امکانات رفاهی در این روستا روز به روز بیشتر شود.

یکی از ویژگی های برتر این روستا دسترسی آسان به جاده هراز است. از این روستای زیبا تا ورودی جاده هراز حدود 26 کیلومتر راه است.

آهو دشت

خرید ویلا در روستای آهو دشت

خرید ویلا در روستای آهو دشت علاوه بر آب و هوای دلپذیر و طبیعت بکر، آرامش زندگی زیبای روستایی را برای شما به ارمغان می آورد.

پس اگر به دنبال خرید ویلایی زیبا در شمال کشور هستید، این روستای خوش آب و هوا می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

برای خرید ویلا در روستای آهو دشت اولین قدم ارتباط با دهیاری منطقه برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با املاک و زمین های روستا است.

برای دسترسی آسان به دهیاری، کافیست با مشاوران مستر ملک تماس بگیرید.

مشاوران مستر ملک علاوه بر اینکه آسان ترین راه ارتباط با دهیاری را به شما نشان می دهند، شما را مسیر خرید ویلایی زیبا یاری می کنند.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن