روستای انارجار

مشخصات و ویژگی‌های بارز روستای انارجار

آیا تا به حال به روستای انارجار در شهرستان نور سفر کرده‌اید؟ شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که این روستای دیدنی بهشتی گمشده در دل طبیعت می‌باشد. ورودی این روستای جذاب در کمربندی نور رویان است. روستای انارجار و دو روستای عباسا و شهرکلا در امتداد یکدیگر واقع شده‌اند و جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی دارند. در ادامه بیشتر راجع به این روستا صحبت خواهیم کرد.

روستای انارجار، روستایی خوش آب و هوا

روستای انارجار چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر شما هم به طبیعتی بکر علاقه دارید، خوب است بدانید که این روستا کاملا چسبیده به جنگل می‌باشد. در واقع در انتهای روستای انارجار جنگل‌های سوردار قرار دارند. مجاورت این روستای دیدنی با جنگل سبب شده است که ویلاها و املاک این روستا در میان خریداران بسیار محبوب شوند. علاوه بر طبیعتی بکر و دیدنی در این روستا، می‌توان به آبشارهایی پر آب در دل روستا اشاره کرد. آبشار تیسکول انارجار و همچنین آب بند دو قلوی انارجار جذابیت و آرامش این روستا را دو چندان کرده‌اند.

برکه‌ی روستا

 

لازم به ذکر است که آب و هوای این روستای پرطرفدار بسیار مطلوب می‌باشد.  در واقع ارتفاع روستای انارجار بالاتر از سطح دریا بوده و به همین دلیل آب و هوای دلپذیری نیز دارد. اگر به دنبال روستایی مناسب برای خرید ملک می‌باشید لازم است بدانید که روستای انارجار شهرک‌های بسیار لوکس و مدرنی دارد. این شهرک‌های لوکس بهترین محیط برای خرید ویلا می‌باشند.

جنگل‌های سوردار

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد این روستای زیبا در دل جنگل واقع شده است. جنگلی بودن روستا و همچنین آب و هوای بی‌نظیر آن نظر خریداران ملک در روستا را به خود جلب کرده است. اگر شما هم قصد استعلام ملک مورد نظر خود در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار روستا مشورت کنید. کارشناسان مستر ملک‌ می‌توانند راه ارتباطی با دهیار این روستا را در اختیار شما قرار دهند.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن