روستای کرات کتی

خرید ملک در روستا های استان مازندران علاوه بر اینکه امکان استفاده از آب و هوای دلپذیر و طبیعت زیبای این استان را فراهم می آورد، شما را از شلوغی و هیاهوی شهری نیز رها می سازد. یکی از روستا های زیبا و بکر استان مازندران، روستای کرات کتی است.

کرات کتی

ویژگی های اقلیمی و جغرافیایی روستای کرات کتی

روستای کرات کتی، روستایی زیبا در فاصله 22 کیلومتری از شهرستان نور و در نزدیکی شهر چمستان است.

با رانندگی نیم ساعته به سمت جنوب از شهرستان نور می توانید به روستای زیبای کرات کتی و طبیعت بکر آن دسترسی پیدا کنید.

در سرشماری سال 95 جمعیت این روستای زیبا چیزی در حدود 757 نفر در 188 خانوار برآورد شده است.

موقعیت مکانی عالی این روستا باعث شده تا جمعیت غیر بومی آن روز به روز افزایش پیدا کند و همین افزایش جمعیت باعث افزایش هر روزه امکانات رفاهی در روستا شده است.

فاصله روستای کرات کتی از شهرستان چمستان حدود 5 کیلومتر بوده و نزدیک ترین روستا ها به این روستای زیبا، روستاهای، آهودشت، نعمت آباد، لسفیجان، عبدا... آباد، و بلویج هستند.

روستای زیبای کرات کتی از جاده هراز 26 کیلومتر فاصله دارد و همین دسترسی آسان باعث شده است تا بسیاری علاقه به خرید ویلا در این روستای زیبا داشته باشند.

کرات کتی

خرید ویلا در روستای کرات کتی

اگر به دنبال مکانی زیبا و منطقه ای بکر برای خرید ویلا در شمال کشور هستید و دسترسی آسان نیز یکی از اولویت های شماست، روستای زیبای کرات کتی می تواند مکانی امن و آرام برای شما و خانواده تان باشد.

برای خرید ویلا در روستای کرات کتی، اولین قدم ارتباط با دهیاری منطقه است.

شما می توانید از دهیاری منطقه اطلاعات املاک و زمین های روستا را بگیرید.

برای ارتباط آسان با دهیاری، کافیست با مشاوران مستر ملک تماس بگیرید تا علاوه بر اینکه بهترین و آسان ترین راه ارتباط با دهیاری را به شما نشان دهند، شما را در خرید ویلایی زیبا یاری نمایند.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن