روستای وازیوار

بررسی ویژگی‌های بارز روستای وازیوار

همانطور که می‌دانید بسیاری از روستاهای موجود در شهرهای شمالی مکان مناسبی برای اقامت و خرید ویلا می‌باشند. منطقه نوشهر یکی از منطقی است که روستاهای زیبا و دیدنی بسیار زیادی را در خود جای داده است. روستای وازیوار یکی از روستاهای زیبا و دیدنی شهرستان نوشهر است که زمین‌های بسیار ارزشمندی دارد. آیا شما هم به دنبال خرید ویلا در منطقه‌ای غیربومی هستید؟ اگر چنین است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

مسیر تهران-وازیوار

 

روستای وازیوار چه ویژگی‌هایی دارد؟

روستای وازیوار روستایی است که در حد فاصل بین شهرستان نور و نوشهر واقع شده است. این روستا حدود 35 کیلومتر تا نوشهر و 5 کیلومتر تا شهرستان نور فاصله دارد. لازم است بدانید که این روستا به دلیل موقعیت مکانی که دارد، زمین‌هایش از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند.  در واقع مسافرینی که طریق جاده هراز به سمت شهرستان نوشهر می‌روند، حتما گذرشان به این روستای دیدنی می‌خورد.

خرید ملک در منطقه وازیوار

 

لازم است بدانید که روستای وازیوار روستایی با 500 نفر جمعیت می‌باشد. این روستا بیشتر تعداد ساکنین غیربومی را به خود اختصاص داده است و به همین دلیل خریداران ویلا استقبال زیادی از روستای وازیوار می‌کنند. اگر شما هم به طبیعتی بکر و دیدنی علاقه مند هستید باید بدانید که این روستا چسبیده به دریا و کوه می‌باشد. در واقع برخی از زمین‌های این روستا بافتی ساحلی دارند و دید مطلوبی را به دریا فراهم می‌کنند. با توجه به ویژگی‌های نام برده شده و همچنین ویلاهای لوکس و زیبای روستای وازیوار، می‌توان نتیجه گرفت که سالانه به جمعیت غیربومی این روستا افزوده می‌شود.

روستای دیدنی وازیوار

 

نتیجه گیری

اگر شما هم به دنبال روستایی گردشگری و نزدیک به دریا هستید، این روستا بهترین گزینه است. لازم است بدانید که اگر قصد استعلام ملک‌های مورد نظر خود در این روستا را دارید، بایستی در ابتدا با دهیار این روستا مشورت کنید و اطلاعات لازم را در این باره بدست آورید. اگر نیاز به برقراری ارتباط با دهیاری این روستا را دارید، می‌توانید با کارشناسان مستر ملک تماس بگیرید تا راه ارتباطی با دهیاری روستا را به شما معرفی کنند.

روستای وازیوار

popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن