روستای تسبیح کلا

آشنایی بیشتر با تسبیح کلا 

معلم متوسطه دوم بودم . همیشه تابستان ها دنبال مکانی آرام و جنگلی میگشتم ، با زحمت چندین ساله ام سرمایه مختصری جمع کرده بودم . با خودم فکر میکردم که کجا از این سرمایه استفاده کنم که چند سال بعد هم به من سود دهی داشته باشد . با چند تن از دوستانم مشورت کردم آنها که از علاقه وافر من به شمال و مکان های جنگلی مطلع بودند . پس به من پیشنهاد خرید ویلا در شمال را دادند.

 

تسبیح کلا

سرمایه گذاری در تسبیح کلا

اما من هیچ ایده ای در مورد خرید خانه حداقل در شمال نداشتم . نه تنها در مورد خانه بلکه در مورد قیمت، زمین، راه ها، شهرها و فاصله آنها هیچ گونه اطلاعاتی نداشتم . پس شروع به گشتن در اینترنت کردم اما بیشتر همه در مورد شهر های شلوغ نوشته شده بود . که ناگهان به سایت بسیار کاربردی برخوردم . سایت مستر ملک با مشاوران سایت تماس گرفتم شرایط را توضیح دادم . آن ها روستای تسبیح کلا که در 28 کیلومتری شهر نور واقع شده را به من معرفی کردند که روستایی خلوت و کم سکنه با ویلاهایی شیک اما قیمت مناسب است. روستای تسبیح کلا  همچنین با دریا 40 دقیقه فاصله دارد . و مکان مناسبی برای سفر شمال است. بعد از تحقیق و شناخت بیشتر روستا به صورت حضوری به محل رفتیم. از روستا و ویلا دیدن کردیم. انصافا همانند تعریف ها روستای بی نظیری بود . اگر شما نیز قصد سفر به محلی آرام در شمال کشور دارید؛ این روستا میتواند مکان مناسبی برایتان باشد . همچنین برای محکم کاری مشاور عزیز لطف کردند از دهیار روستا برایمان استعلام ملک را نیز گرفتند . 

برای خلاصه کردن سخنم روستای تسبیح کلا یکی از زیبا ترین روستاهای شمال کشور برای خرید ویلا است. اگر اطلاعاتی در مورد ویلا نیاز دارید حتما مثل من به مستر ملک مراجعه کنید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن