روستای منوچهرکلا

معرفی روستای منوچهرکلا

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که روستاهای شهرستان نوشهر دارای آب و هوای بسیار مطلوب و طبیعتی بکر و دیدنی می‌باشند. یکی از روستاهای زیبا و دیدنی این شهرستان روستای منوچهرکلا می‌باشد. این روستا در بخش مرکزی نوشهر واقع شده است و به دلیل امکانات بالا برای خرید ویلا بسیار مناسب است. در ادامه بیشتر راجع به این روستا صحبت خواهیم کرد.

 

شهرستان نوشهر 

ویژگی‌های روستای منوچهرکلا

لازم است بدانید که روستای منوچهرکلا روستایی تاریخی می‌باشد که جمعیتی حدود ۸۰۰ نفر را در خود جای داده است. همچنین انتهای این روستا چسبیده به پارک جنگلی رویان می‌باشد و به همین دلیل دید مطلوبی به جنگل را فراهم کرده است.

 

آیا شما هم به دنبال روستایی با طبیعت بکر و جمعیتی غیر بومی برای خرید ویلا می‌باشید؟ روستای منوچهرکلا تمام ویژگی‌های فوق را دارا می‌باشد. این روستا از لحاظ دسترسی بسیار آسان و راحت بوده و از طریق راه‌های درون روستایی به روستاهای دیگر نیز راه دارد.‌ همچنین لازم به ذکر است که جاده اصلی دریابیشه از این روستا می‌گذرد و روستای منوچهرکلا را به دو قسمت تقسیم کرده است. در این روستای پرطرفدار زمین‌های کشاورزی بسیار زیادی وجود دارد که این زمین‌ها نقش زیادی در رونق این روستا داشته‌اند.

روستای منوچهرکلا

اگر شما هم به دنبال روستایی هستید که به دریا نزدیک باشد باید بدانید که این روستا حدود بیست دقیقه تا دریا فاصله دارد. لازم به ذکر است که این روستا ویلاهای لوکس و بسیار مدرنی دارد که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.

 

نتیجه گیری

روستای منوچهرکلا یکی از روستاهایی است که به دلیل ویژگی‌های گفته شد، روستای مناسبی برای خرید ملک می‌باشد. اگر قصد استعلام ملک مورد نظر خود در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار روستا مشورت کنید. شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان مستر ملک‌ راه ارتباطی با دهیار این روستا را دریافت کنید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن