روستای نانوا کلا

 

خرید ویلا در استان های شمالی کشور علاوه بر اینکه شما را از شلوغی و هیاهوی شهری دور می کند، باعث می شود تا از آب و هوا و زیبایی ها این منطقه سر سبز و بکر نیز لذت ببرید. یکی از بهترین روستا های استان مازندران برای خرید ویلا، روستای نانوا کلا است.

نانوا کلا

مشخصات جغرافیایی و ویژگی های اقلیمی نانوا کلا

روستای نانوا کلا، روستایی کوچک از توابع شهر چمستان است. جمعیت این روستای زیبا در سرشماری سال 95، در حدود 188 نفر در 45 خانوار برآورد شده است.

موقعیت مکانی عالی و همچنین طبیعت بکر و زیبای این روستا باعث شده تا جمعیت غیر بومی در روستای نانوا کلا روز به روز افزایش پیدا کند.

این روستای زیبا در فاصله 7 کیلومتری شهر چمستان واقع شده است و با رانندگی حدود 15 دقیقه به سمت جنوب، می توانید از امکانات رفاهی شهر چمستان استفاده کنید.

فاصله این روستای زیبا و خوش آب و هوا از شهرستان نور حدود 23 کیلومتر است. این فاصله کم از شهرستان نور و ساحل دریای خزر، باعث شده تا آب و هوای روستا بسیار خوب و دلپذیر باشد.

روستای زیبای نانوا کلا در کنار جنگل نور قرار دارد و نزدیکی به جنگل نور باعث شده تا این روستا آب و هوا و طبیعت بی نظیری داشته باشد.

از دیگر ویژگی های این روستا، نزدیکی به جاده هراز و شهرستان آمل است. کافیست از روستای نانوا کلا حدود 28 کیلومتر به سمت شرق رانندگی کنید تا به شهرستان آمل و جاده هراز برسید.

نانوا کلا

خرید ویلا در روستای نانوا کلا

خرید ویلا در روستاهای زیبا استان مازندران و در منطقه چمستان، علاوه بر آب و هوای دلپذیر و طبیعت زیبا، آرامشی بسیار دلچسب را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

برای خرید ویلا در روستای نانوا کلا، بهتر است ابتدا با دهیاری ارتباط برقرار نمایید. در ارتباط با دهیاری می توانید اطلاعات کاملی از ویلا و زمین های روستا کسب نمایید.

برای ارتباط سریع و آسان با دهیاری منطقه، کافیست با مشاوران مستر ملک در ارتباط باشید تا آسان ترین راه ارتباطی با دهیاری را به شما نشان دهند و شما را در خرید ویلایی زیبا یاری نمایند.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن