روستای سیاهکلا

مسیر تهران - سیاهکلا

شهر های بزرگ استان های شمال کشور به دلیل جذب توریست زیاد، بسیار شلوغ هستند. اگر تصمیم دارید تا  در این نوار سر سبز، ویلایی برای خود بخرید، بهترین انتخاب روستا های استان مازندران خواهد بود. این روستا ها علاوه بر زیبایی خیره کننده، بسیار آرام هستند و طبیعتی بکر و زیبا دارند. یکی از زیباترین روستا های استان مازندران، روستا سیاهکلا است.

سیاهکلا

 

موقعیت جغرافیایی و ویژگی های اقلیمی روستای سیاهکلا

روستای سیاهکلا روستایی زیبا از توابع شهر چمستان است. این روستا در فاصله 9 کیلومتر از شهر چمستان و در فاصله 25 کیلومتری شهرستان نور قرار دارد.

نزدیکی این روستا به شهر چمستان و همچنین موقعیت مکانی بسیار عالی، باعث شده تا تمامی امکانات رفاهی در روستا و یا در نزدیکی آن موجود باشد.

در سرشماری سال 95 جمعیت روستای سیاهکلا در حدود 419 نفر در 105 خانوار برآورد شده است.

لازم به ذکر است که طبیعت بکر این منطقه و دسترسی آسان به روستا باعث شده تا جمعیت غیر بومی روستا روز به روز افزایش پیدا کند.

اگر از سمت جاده هراز به طرف استان مازندران در حرکت هستید، بعد از رسیدن به شهرستان آمل، کافیست حدود 30 کیلومتر به سمت غرب رانندگی کنید تا به روستای زیبای سیاهکلا برسید.

سرسبزی این روستا و قرار گرفتن آن در مجاورت جنگل های سرسبز، باعث شده تا در گذشته با نام دهکده سبز شناخته شود.

روستا سیاهکلا

 

خرید ویلا در روستای سیاهکلا

خرید ویلا در روستای های استان مازندران به شما این امکان را می دهد که در تمام فصول سال از آب و هوای این استان و طبیعت بکر و آرامش روستا استفاده کنید.

برای خرید ویلا در روستای سیاهکلا با مشاوران مستر ملک تماس بگیرید تا راه آسان و سریع ارتباط با دهیاری را به شما نشان دهند و در خرید ویلایی زیبا همراهتان باشند.

ارتباط با دهیاری منطقه، اطلاعات بسیار مفیدی از زمین و ویلا های روستا در اختیار شما قرار خواهد داد.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن