روستای نخ شمال

آشنایی با منطقه نخ شمال

همانطور که می‌دانید روستای توسکاتک یکی از روستاهای شهرستان نوشهر است که شهرک‌های ویلایی متعددی دارد. این شهرک‌های ویلایی بسیار لوکس و مدرن بوده و از لحاظ امکانات نیز در سطح بالایی قرار دارند. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که منطقه نخ شمال یکی از مناطق زیبا و مدرن این روستا می‌باشد. این منطقه به دلیل ویلاهای مدرن و باکیفیتی که دارد، طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. در ادامه ویژگی‌های این منطقه را مشاهده می‌کنید.

منطقه ویلایی نخ شمال

 

منطقه نخ شمال چه ویژگی‌هایی دارد؟

همانطور که گفته شد این منطقه در توسکاتک واقع شده است. منطقه توسکاتک نیز حدود 25 کیلومتر از شهرستان نوشهر، 25 کیلومتر از شهرستان نور و حدود 15 کیلومتر از رویان فاصله دارد. این روستای بکر و دیدنی از یک طرف به دریا و از طرفی دیگر به پارک سی‌سنگان منتهی می‌شود.

منطقه نخ شمال، منطقه‌ای زیبا و دیدنی

 

همانطور که می‌دانید این منطقه جمعیت غیربومی بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل توسکاتک زمین‌ها و شهرک‌های ویلایی بسیار زیادی دارد. لازم است بدانید که بخشی از این منطقه به منطقه نخ شمال معروف است.  نخ شمال دارای شهرک‌های ویلایی بسیار لوکسی می‌باشد.  در واقع این منطقه بیشترین میزان شهرک‌هایی ویلایی در شهرستان نوشهر را به خود اختصاص داده است. منطقه نخ شمال دارای امکانات بی‌نظیری از جمله زمین فوتبال، پلاژ ساحلی، مراکز خرید، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و... است.

زیبایی و امکانات بالای منطقه

 

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که این منطقه‌ی خارق العاده در ارتفاع نسبتا بالایی واقع شده است و شما با ایستادن در این منطقه می‌توانید منظره‌ی بسیار زیبایی از دریا و جنگل را مشاهده کنید. چشم انداز بی‌نظیر منطقه نخ شمال و همچنین امکانات بی‌شمار آن سبب افزایش خریداران ویلا در این منطقه شده است.

 

نتیجه گیری

اگر شما هم به خرید ویلا در نوشهر فکر می‌کنید، این منطقه زیبا و لوکس را از دست ندهید. چنانچه قصد استعلام ملک مورد نظر خود در این منطقه را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار روستا مشورت کنید. شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان مستر ملک‌ راه ارتباطی با دهیار این روستا را دریافت کنید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن