روستای گالش پل

آشنایی بیشتر با گالش پل

ایران چهار فصل و زیبا که هر گوشه از آن یک رنگ است. هر گوشه از آن مقصد یک مسافر است، یکی به دنبال کویر و یکی به دنبال دریاست. اگر به دنبال دریا و جنگل هستید این مقاله را دنبال کنید. زیرا میخواهیم در مورد یکی از مقصد های گردشگری زیبای کشورمان صحبت کنیم. گالش پل بسیار زیبا و رویایی است به همین دلیل مقصد  مسافران است. با توجه به شرایط گردشگری این گالش پل ویلاهای بسیار مجهز و زیبایی در آن ساخته می شود.

گالش پل

امکانات گالش پل

روستای گالش پل از توابع دهستان اهلمرستاق جنوبی است. جالب است بدانید روستای گالش پل جمعیتی حدود هزار و دویست نفر دارد. و روستا های جونیکلا، خوردن کلا و همچنین سیار کلا در نزدیکی این روستا قرار دارد. مردم روستا به کشاورزی و شالیکاری مشغول هستند. این روستای چشم نواز امکانات رفاهی و فرهنگی زیادی برای مسافران و ساکنین روستا دارد. از جمله آنان وجود مرکز امداد خودرو، رستوران، مدرسه، دانشگاه و مجتمع مسکونی برای سکونت راحت تر است. شما میتوانید با خیال راحت وعده های غذایی خود را در رستوران صرف کنید در زمان خود صرفه جویی کنید. تا بتوانید این زمان را برای گشت و گزار بیشتر استفاده کنید. همانطور که قبلا گفتیم مجتمع مسکونی برای سکونت وجود دارد که شما مسافران عزیز میتوانید از این مکان یا ویلاهای موجود استفاده کنید. برای رزرو ویلا در شمال میتوانید از سایت مستر ملک استفاده کنید. این سایت به شما امکانات زیادی میدهد. از جمله مشاوره در زمینه خرید و فروش و غیره برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید.

و در آخر روستای گالش پل مقصدی مناسب برای سفر های فصلی شما است. زیرا زیبایی هایش در هر فصلی به یک نوع است. و میتوانید از آن ها استفاده کنید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن