روستای توسکاتک

همه چیز درباره روستای توسکاتک نوشهر

درباره‌ی روستای زیبا و سرسبز توسکاتک چه می‌دانید؟ این روستا یکی از روستاهای شهرستان نوشهر می‌باشد که در کیلومتر 27 نوشهر به سمت رویان قرار گرفته است. روستای توسکاتک یکی از روستاهایی است که تا دریا فاصله بسیار اندکی دارد. علاوه بر این لازم است بدانید که این روستا از سمت شرق نیز به پارک سی‌سنگان منتهی می‌شود. در ادامه بارزترین ویژگی‌های این روستا را مشاهده می‌کنید.

 

روستای توسکاتک نوشهر

 

روستای توسکاتک چه ویژگی‌هایی دارد؟

لازم است بدانید که روستای توسکاتک از سمت شمال به دریای خزر، از جنوب به رشته کوه‌های البرز، از جنوب شرق به روستای دیزرکلا و از سمت شرق نیز به پارک سی‌سنگان منتهی می‌شود. نزدیکی این روستا به دریا و جنگل سبب جلب توجه خریداران ویلا در این منطقه شده است.

این روستا حدود 700 هکتار مساحت دارد که جمعیتی حدود 1500 نفر را در خود جای داده است. علاوه بر این باید بدانید که روستای توسکاتک جمعیت غیربومی بسیار زیادی نیز دارد. جمعیت غیر بومی این روستا حدود 2 برابر جمعیت بومی آن است. در واقع می‌توان گفت که این روستای غیربومی ویلاهای متعددی دارد و منطقه‌ی مناسبی برای خرید ملک و ویلا می‌باشد.

خرید ویلاهای لوکس در این روستا

 

روستای توسکاتک به عنوان یکی از روستای مهم شهرستان نوشهر شناخته شده است. اولین دلیل اهمیت این روستا جمعیت غیربومی و شهرک‌های ویلایی آن است. در واقع این روستا شهرک‌های ویلایی لوکس و مدرنی دارد که نظر خریداران ویلا را به خود جلب کرده است. در ادامه باید بدانید که این روستا به روستای دیزرکلا متصل است و این اتصال یکی دیگر از دلایل اهمیت روستا است.

روستای زیبا و سرسبز توسکاتک

 

نتیجه گیری

اگر به دنبال روستایی با جمعیت غیربومی و امکانات بالا می‌باشید، این روستا بهترین گزینه است. اگر قصد استعلام ملک مورد نظر خود در این روستا را دارید، بهتر است در ابتدا با دهیار روستا مشورت کنید. شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان مستر ملک‌ راه ارتباطی با دهیار این روستا را دریافت کنید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن