روستای تجن کلا

معرفی کامل تجن کلا

روستای تجن کلا از توابع مازندران که گردشگران زیادی را هر ساله بخاطر جاذبه های طبیعی و دیدنی به خود جذب میکند. این روستا به خاطر محل قرار گیری اش بسیار مورد توجه است. البته بیشتر دوست داران طبیعت و محل های جنگلی این روستا را مقصد قرار میدهند؛ اما روستا فاصله چندانی با دریا ندارد و میتوانید در کمتر از یک ساعت به دریای خزر برسید و از زیبایی دریا نیز لذت ببرید.

تجن کلا

 

موقعیت مکانی و امکانات تجن کلا

روستای تجن کلا در نزدیکی جنگل های سیناوا واقع شده است. پیشنهاد میکنم خوردن صبحانه در جنگل را حتما امتحان کنید خصوصا در ساعات اولیه صبح بسیار دلپذیر و دلچسب است. همچنین در نزدیکی آن روستا های سپیده، کریم آباد، گین کلا و میان دهه هستند. اگر میخواهید سکونت چند روزه در روستا داشته باشید نگران امکانات رفاهی نباشید؛ زیرا همه چیز در روستا از جمله نانوایی، سوپر، رستوران و حتی فروشگاه وسایل الکترونیکی موجود است. جالب است بدانید در نزدیکی روستا رودخانه سرداب رود وجود دارد که میتوانید یک روز از سفرتان را به گشت و گذار کنار رودخانه اختصاص دهید. از نظر سکونت در روستا نیز نگران نباشید میتوانید ویلا اجاره کنید. یا حتی اگر قصد خرید دارید این روستا به خاطر موقعیت مکانی ای که دارد لوکیشن مناسبی است. برای اطلاعات بیشتر درباره خرید، فروش و اجاره میتوانید از سایت مستر ملک کمک بگیرید. این سایت مشاوره های خیلی خوبی در زمینه املاک میدهد. و در کار های شما میتواند کمک خوبی باشد و بسیار معتبر و مورد اعتماد هستند.

نتیجه گیری

در نتیجه روستای تجن کلا لوکیشنی عالی برای سفر چند روز همچنین خرید ویلا است. اگر دنبال مقصد جنگلی میگردید؛ این روستا مقصد مناسبی برای شما است. فراموش نکنید اگر قصد خرید ویلا و یا اجاره ویلا در این روستا را دارید می توانید از تجربه مشاورین ما در مستر ملک استفاده نمایید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن