روستای تشبندان

معرفی کامل تشبندان

در حا چک کردن گوشی همراهم بودم که متن پیامک تبلیغاتی توجهم را جلب کرد. چند روز بود که تصمیم سفر گرفته بودم اما مقصدم مشخص نبود فقط میخواستم به مکانی خلوت و به دور از هرگونه آلودگی بروم تا کمی از نظر روحی و جسمی استراحت کنم. پیامک را باز کردم تور چند روزه برای یکی از روستا های شمال بود. علاقه مند شدم بیشتر در مورد روستا بدانم، پس شروع به تحقیق در مورد روستای تشبندان کردم. اگر شما نیز مشتاق هستید در مورد روستا بدانید من را همراهی کنید.

تشبندان

موقعیت مکانی تشبندان

 روستای چشم نواز تشبندان در دوازده کیلومتری شهرستان محمودآباد واقع شده است. یعنی شما با پیمودن تنها  هفت کیلومتر می توانید از ساحل و امکانات موجود در شهر محمودآباد استفاده کنید. همچنین به علت وجود کمربندی که در سال 98 ساخته شد دسترسی به دریا راحت تر شده است. جالب است بدانید این روستای زیبا در نزدیکی جنگل اهلم قرار دارد که میتوانید از این جنگل زیبا نیز استفاده کنید. این منطقه طبیعت نسبتا بکری دارد و برای وقت گذراندن بسیار مناسب است. این روستا جمعیتی حدود چهارصد نفر دارد. این اطلاعات نسبی ای بود که من از روستا بدست آوردم. اما در مورد مکان سکونت شما در سفر؛ با یکی از سایت های بینظیر در زمینه اجاره و خرید ویلا در این منطقه آشنا شدم. برای اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید به سایت مستر ملک مراجعه کنید. اگر قصد خرید دارید نیز این روستا به خاطر موقعیت مکانی و دسترسی خوبی که به امکانات دارد میتواند مناسب باشد.

نتیجه گیری

 روستای تشبندان مکان فوق العاده ای است و پیشنهاد میکنیم حتما به این روستا سربزنید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید. زیرا طبیعتش بسیار زیبا و دیدنی است همچنین امکانات روستا کاملا قابل قبول است. این روستا مکانی بی نظیر برای سفر و موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری است. اگر نیاز به رهن و اجاره ویلا در این روستا دارید به مشاورین ما در مستر ملک اعتماد کنید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن