روستای جوراکلا

معرفی کامل جوراکلا

سفر یکی از مهیج ترین تفریحات ممکن است. با توجه به شرایطی که دارید می توانید مقصد های مختلفی را انتخاب کنید، داخل کشور یا خارج از کشور، شهر ساحلی یا جنگلی، کویر یا دریاچه و غیره. اما مقصد سفر امروز ما روستایی در دل جنگل های مازندران است. این روستا جوراکلا نام دارد و اگر دوست دارید در مورد آن بیشتر بدانید ما را در ادامه همراهی کنید.

جوراکلا

موقعیت و امکانات روستای معرفی کامل جوراکلا

روستای جوراکلا در نزدیکی ارمک محله و گالش پل قرار دارد و جمعیتی حدود نهصد و نود نفر دارد. این روستا امکانات تفریحی رفاهی زیادی دارد. که به همین منظور شما را از رفتن به شهر برای خرید، رستوران و کافی شاپ باز می دارد زیرا خود روستا همه این ها به علاوه بازار، انواع کارهای خدماتی و تعمیراتی، گلخانه و غیره را دارا است. این امکانات از بزرگترین حسن های این روستا است. بیش از بیست و پنج هکتار زمین های موجود در این روستا مسکونی است. اگر قصد خرید ویلا یا زمین برای ساخت دارید، این روستا بسیار مناسب است. اگر در مورد ملک و املاک نیاز به مشاوره داشتید و سردرگم بودید می توانید از سایت مستر ملک که یکی از بهترین ها در حوزه ملک و املاک هستند گفت و گو کنید و از آن ها مشاوره بگیرید. مستر ملک حتی در خصوص استعلام ملک و زمین نیز میتواند به شما کمک کند. زیرا در روستا بیشتر سند ها قولنامه ای هستند و شما می بایست از شورا یا کدخدای روستا استعلام ملک خود را بگیرید.

نتیجه گیری

اما در آخر این روستا از همه نظر امکانات کاملی دارد.و مسکونی بودن زمین های روستا یک آپشن بسیار عالی برای ساخت و ساز است. روستای جوراکلا برای مسافرت نیز مقصد گردشگری بسیار مناسبی است حتما از این روستای زیبا دیدن فرمایید. در مستر ملک می توانید مجهز ترین ویلا ها را مشاهده کنید و به راحتی ویلای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.


popup

مشاوره میخوای؟ زنگ بزن